Menu

Muhammad Wysłannik Boga - TYSIĄCE PRODUKTÓW W ATRAKCYJNYCH CENACH (opr. broszurowa)

Cechy produktu

  • ISBN 9788388463655 
  • Oprawa broszurowa 
  • Autor Muhammed Fethullah Gulen 
  • Wydawnictwo Libra S.c. Wydawnictwo i Drukarnia 
  • Ilość stron 326 
  • Rok wydania 2013 

Opis

Książka Muhammad. Wysłannik Boga jest unikalnym dziełem o życiu Proroka islamu. Z sercem pełnym miłości, autor stanowczo na świecie uwielbiany analizuje każde zagadnienie jak dociekliwy badacz i rzuca światło na przeróżne aspekty życia Proroka. Ci, którzy przeczytają niniejszą książkę zarówno swym umysłem i sercem, będą podziwiać Wysłannika, i staną się lojalnymi stronnikami jego Ścieżki.
Muhammad Imara, Egipt

Autor napisał swe dzieło z głębokoą miłością do Wysłannika Bożego, miłością, która przepełnia każda linijkę tekstu. Niebanalne jest też to, że książka daje wrażenie, jak by była swojego rodzaju dialogiem z młodymi ludźmi. Gulen od czasu do czasu zatrzymuje się, ażeby przyjrzeć się detalowo wydarzeniom, pokazać ich przyczyny, zwrócić nasza uwagę na fakty, które mogą nam umknąć. Wykracza poza zwykła biografię, czyniąc swe dzieło oryginalnym przewodnikiem dla współczesnego czytelnika.
Ahmad Bahgat Al-Ahram, Egipt

Można by się zastanawiać, czy Gulen w swej książce Muhammad. Wysłannik Boga dokonuje tylko wprowadzenia do islamu. Sądzę, iż chrześcijanin, który przeczyta tę książkę starannie, pojmie dodatkowo prawdziwą mądrość Chrystusa.
Huiqiu Huang, Dyrektor Wydziału Religii Uniwersytet Katolicki Fu-jen, Tajwan

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.