Menu

Myrna Nazzour Mistyczka jedności - Wysyłka od 3,99 - porównuj ceny z wysyłką (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788374827157 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Arjakovsky Antoine 
  • Wydawnictwo eSPe 
  • Ilość stron 112 
  • Rok wydania 2015 

Opis

Myrna Nazzour to chrześcijańska mistyczka i stygmatyczka z Damaszku w Syrii. Doświadcza ona nieodgadnionych ekstaz, uzyskuje przesłania od Jezusa i Maryi, a na jej ciele pojawiają się stygmaty. Z jej oraz z ikony, która znajduje się w jej domu, wydziela się w tajemniczy sposób oliwa. W trakcie rekolekcji i konferencji, które głosi na całym świecie, przekazuje przesłanie miłości oraz jedności Kościoła i rodziny.
W tej książce Myrna opowiada o swym życiu, wierze, modlitwie, a typowo o znakach i objawieniach, których doświadcza.
Książka posiada na dodatek pełne teksty wszystkich przesłań, które Myrna otrzymała od Jezusa i Maryi.
Chcę, abyś zintegrujeła moje Serce ze swym subtelnym sercem, by nasze serca się połączyły. Czyniąc to, ocalisz cierpiące dusze. Nie żyw nienawiści do nikogo, ażeby twoje serce nie oślepło na twą miłość do Mnie.
Kochaj wszelkich tak, jak pokochałaś Mnie, przede wszystkim tych, którzy cię znienawidzili i źle o tobie mówili, bo na tej drodze zyskasz chwałę.
Trwaj w życiu małżonki, matki i siostry.Nie martw się trudnościami i boleściami, które na ciebie przyjdą, chcę raczej, abyś była silniejsza od nich, a Ja jestem z tobą, w przeciwnym razie utraciłabyś moje serce. Idź i głoś po całym świecie i mów bez lęku, że pracujemy na rzecz jedności.`
Przesłanie Jezusa Chrystusa do Myrny
z dnia 26 listopada 1987 roku
Antoine Arjakovsky jest pracownikiem naukowym w College des Bernardins w Paryżu, gdzie współkieruje wydziałem Społeczeństwo, wolność, pokój, emerytowanym dyrektorem Instytutu Studiów Ekumenicznych na Katolickim Uniwersytecie we Lwowie.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.