Menu

Najważniejsza decyzja. Autobiografia - IWONA GUZOWSKA (opr. twarda)

Cechy produktu

  • ISBN 9788375796445 
  • Oprawa twarda 
  • Autor Iwona Guzowska 
  • Wydawnictwo Galaktyka 
  • Ilość stron 262 
  • Rok wydania 2017 

Opis

Znamy Iwonę jako wielokrotną mistrzynię świata w kick-boxingu, pierwszą Polkę, która zdobyła tytuł mistrzyni świata w boksie zawodowym i uzyskała tytuł Ironmana. Teraz opowiada nam o swej drodze na szczyt – metaforyczny i dosłowny, bo Mont Blanc także zdobyła! Widzimy trud, pot, krew i łzy, mordercze treningi i ciężkie pojedynki, siłę charakteru i upór w pokonywaniu słabości.
W pełnych ekspresji opisach chwile triumfu przeplatają się z bólem, gdy stres czy samotność stają się nie do zniesienia. Relacja Iwony jest szczera i pełna emocji. Oprócz kariery sportowej poznajemy też sekrety niełatwego dzieciństwa autorki, jej relacje z mężczyznami i związki z polityką. Całości dopełniają różne rady i rozważania. Jest więc tu cała Iwona – kobieta z sercem wojownika.Zewnętrznie silna, zdeterminowana, realizująca swoje cele. Wewnętrznie finezyjna i wrażliwa – to cała Iwona. Jej historia ukazuje, że nie ma przeszkód nie do pokonania, i namawia, aby iść drogą marzeń.
Otylia Jędrzejczak

Per aspera ad astra – przez trudy do gwiazd. Takie było i jest życie Iwony Guzowskiej. Przeczołgało ją niemiłosiernie, lecz nie złamało. Nie sposób nie zachwycić się tym, co pomimo wybojów udało jej się osiągnąć. Z zasady jednak Iwona chce nam coś podpowiedzieć. Zabiera nas w podróż metaforyczną i niebywale pouczającą. Nie wolno się poddawać, trzeba marzyć, a potem działać. I ma się udać, tak jak jej się udało. Poruszające to wszystko. Do żywego. Naprawdę.
Krzysztof Łoniewski, Program III Polskiego Radia
Prawdziwa wojowniczka – w życiu i na ringu. Iwona Guzowska tym, co przeżyła, mogłaby obdzielić kilka osób. Jest inspirującą i silną osobą, która dla wielu pań stanowi przykład na to, iż można żyć po swemu, i walczyć do końca.
Sylwia Chutnik, pisarkaJeśli wierzysz, że ci się uda, to masz rację. Musisz tylko dążyć niezłomnie do celu, pokonywać wszelkie trudności i własną słabość.
Najważniejsza decyzja to historia wojowniczki, motywująca do wysiłku i wytrwałości, skłaniająca do wstania z kanapy i zawalczenia o swoje życie. Lecz to też książka o tym, iż warto się cieszyć z drobiazgów. Być tu i teraz, żyć uważnie. To opowieść prawdziwa i wciągająca, bo wyrastająca z niezwykłych doświadczeń. Nie pozwól, aby przeszłość zdeterminowała resztę życia. Doceniaj to, co jest.
Hanna Samson, psycholożka i pisarka

ISBN: 9788375796445
Kod paskowy: 9788375796445
Autorzy: Guzowska Iwona
Rok wydania: 2017
Kod wydawcy: 23018
Miejscowość: Łódź
ilość stron: 262
Oprawa: Twarda
Format: 15.5x23.5cm
Głębokość (mm): 20
Waga: 0.5
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.