Menu

Ocalona by przebaczyć (opr. broszurowa)

Cechy produktu

  • ISBN 9788360710289 
  • Oprawa broszurowa 
  • Autor Immaculee Ilibagiza, Steve Erwin 
  • Wydawnictwo duc in altum 
  • Ilość stron 238 
  • Rok wydania 2013 

Opis

Oto nowe juz trzecie wydanie książki "Ocalona aby przebaczyc" .Opis: Wiosną 1994 roku poprzez trzy miesiące naród ruandyjski był pogrążony w otchłani najokrutniejszego i najbardziej krwawego ludobójstwa jakie widział świat.

Immaculee Ilibagiza młoda studentka cudem przeżyła okres dzikiej rzezi w której zginęła prawie cała jej rodzina większość przyjaciół i ponad milion jej rodaków. W książce pt. Ocalona aby przebaczyć Immaculee zabiera nas ze sobą w niezwykłą podróż.

Dzięki jej prostemu wyraźnemu językowi widzimy jak radzi sobie z przeciwnościami i cierpieniem jak walczy o przetrwanie jak próbuje odnaleźć sens i cel życia w świecie poprzez który przetoczyło się ludobójstwo.

Oto historia prostodusznej wrażliwej młodej kobiety która osierocona wędruje przez ponury i nieprzyjazny świat kierując się niezachwianą wiarą w Bożą opiekę i Boże przewodnictwo. Immaculee tak jak w jej poprzedniej książce pt.

Ocalona żeby mówić pragnie leczyć rany zadane poprzez wojnę zachowując przy tym nadzieję miłość i umiejętność przebaczenia. Z tą samą odwagą i wiarą które przeprowadziły ją przez mroki ludobójstwa Immaculee wreszcie może spojrzeć wstecz przemyśleć swą przeszłość i w pełni zrozumieć dlaczego Bóg ją ocalił.

A uczynił to aby mogła opowiedzieć swą historię świat...?

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.