Menu

One Direction. Nasza oficjalna autobiografia (opr. broszurowa)

Cechy produktu

  • ISBN 9788365122001 
  • Oprawa broszurowa 
  • Autor praca zbiorowa 
  • Wydawnictwo Zysk 
  • Ilość stron 352 
  • Rok wydania 2018 

Opis

Oto długo oczekiwana pierwsza oficjalna autobiografia One Direction! Zajrzyj w szalone życie chłopaków i poznaj fakty, o których nikt wcześniej nie wiedział… Niall, Zayn, Liam, Harry i Louis opowiedzą o przygodzie swojego życia: szalonej podróży, która rozpoczęła się od pierwszych nerwowych castingów do X Factora, aby z czasem przenieść się na największe sceny światowej trasy koncertowej.

Mówią szczerze i otwarcie o emocjach, jakie czuli podczas kolejnych etapów kariery, jednocześnie o tych dobrych momentach, jaki i niełatwych. Odpowiedzą na pytania: Co o sobie myśleli, gdy się poznali? Co inspiruje ich do pisania piosenek? Jak radzą sobie z życiem w trasie i z przerwami z dala od tych, których kochają? I co według nich czeka na kapelę, która osiągnęła już niemal wszystko? Jacy jesteśmy.

Nasza oficjalna autobiografia to podróż poprzez nigdy niepublikowane fotografie (w dodatku te z młodości), które uchylą rąbka tajemnicy i ukażą jak powstawała ich muzyka, jak wyglądają trasy koncertowe i niezwykła przyjaźń, która łączy chłopaków.

Niall, Zayn, Liam, Harry i Louis gotowi są otworzyć się i pokazać, jacy są naprawdę. „Ludzie chcieli z nami rozmawiać, słuchać naszej muzyki i poznać nas bliżej. Coś było na rzeczy… chyba czuwał nad nami jakiś Anioł Stróż.

W pewnym sensie tym Aniołem Stróżem byli nasi fani". Liam 21 „Po premierze naszego debiutanckiego singla dopiero zaczęła się jazda po bandzie. Jakiekolwiek było nasze pojęcie słowa «szaleństwo», dzisiaj musieliśmy je sobie zdefiniować na nowo, bo właśnie weszliśmy na zupełnie nowy poziom szaleństwa".

Niall „Każdy koncert jest dla nas ważny i mamy tremę zawsze, gdy wychodzimy do publiczności. Nigdy sobie nie odpuszczamy, bo nasi fani zasługują na to, co najkorzystniejsze". Harry „Właśnie tacy jesteśmy – chcemy pisać korzystną muzykę, mówić za jej pomocą ważne rzeczy i być w stanie powiedzieć za dziesięć lat: «Rzeczywiście, właśnie tak się wtedy czuliśmy»".

Zayn „To niesamowite uczucie, kiedy słuchając muzyki, osiągam ten sam stan umysłu, co jej autor – cieszymy się, że nasi fani mogą się tak czuć dzięki nam i właśnie dlatego tak lubimy pisać piosenki na nasze płyty.

To dla nas ważne osiągnięcie, iż możemy posiadać realny wpływ na muzykę, którą gramy, a przez tę muzykę – bezpośredni kontakt z naszymi fanami". Louis

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.