Menu

Pokonaj siebie Autobiografia Mai Frykowskiej- bezpłatny odbiór zamówień w Krakowie (płatność gotówką lub kartą). (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788366051485 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Maja Frykowska 
  • Wydawnictwo Szaron 
  • Ilość stron 368 
  • Rok wydania 2018 

Opis

Pokonaj siebie autobiografia Mai Frykowskie
Kiedyś szokowała i prowokowała, dzisiaj głosi słowo Boże. Jak naprawdę wyglądało życie Mai Frykowskiej: aktorki, matki i nawróconej chrześcijanki? Czy jej historia jest drogą do naśladowania, czy raczej przestrogą? Przekonajcie się sami czytając książkę jej autorstwa: Pokonaj siebie.
Kiedy upadamy, trudno podnieść się o własnych siłach. Potrzebna jest pomoc Boga, który prostuje nasze ścieżki. Zdarza się, że są one mocno wyboiste, a największym wrogiem jesteśmy my sami. Pokonać siebie, a raczej pokonać zmianę myślenia i działania jest nie lada sztuką - mówi Maja Frykowska, autorka książki Pokonaj Siebie.
Pokonaj Siebie - to nie tylko autobiografia Mai Frykowskiej. To także dramatyczne losy najbliższych autorki. Jej dziadek - Wojciech Frykowski był wieloletnim przyjacielem Romana Polańskiego. Frykowski został zamordowany wraz z narzeczoną reżysera przez członków sekty Charlesa Mansona w posiadłości Polańskiego w Los Angeles. Ta tragedia jest jednym z wątków powstającego właśnie filmu Tarantino nce Upon a Time in Hollywood.
W książce opisuję moją historię bez koloryzowania: moje upadki i wzloty - bez owijania w bawełnę, jednak z pozytywnym zakończeniem. Lekcja życia którą dostałam może być przestrogą dla innych i zachętą do budowania prawdziwej relacji z Bogiem - naszym przyjacielem, ojcem i lekarzem. Typowo jednak chcę pokazać, iż warto śmiało sięgać po swoje marzenia podsumowuje Maja Frykowska, autorka książki.
Maja Frykowska jest aktorką. Swojego czasu była jedną z najmocniej rozpoznawalnych postaci w Polsce. W mediach funkcjonuje od 15 lat z 5-cio letnią przerwą w karierze. Przerwa ta związana była z tym, że Maja wyszła za mąż, urodziła córeczkę i typowo nawróciła się. Dzisiaj powraca po 6 latach żeby opowiedzieć cała swoją historię w książce POKONAJ SIEBIE.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.