Menu

Potrzebna cała wioska - Wysyłka od 3,99 - porównuj ceny z wysyłką (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788365087195 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Stein Agnieszka, Stańczyk Małgorzata 
  • Wydawnictwo MAMANIA 
  • Ilość stron 180 
  • Rok wydania 2015 

Opis

Agnieszka Stein jest jedną z najistotniej inspirujących postaci polskiej psychologii. Pracując od kilkunastu lat z rodzicami, zjednała sobie liczne grono czytelników i słuchaczy. Dotychczas wydane książki – „Dziecko z bliska" i „Dziecko z bliska idzie w świat" – doczekały się kilku dodruków i rozeszły w wielotysięcznych nakładach. Jej blog i fanpage śledzi stale rosnąca ilość osób, a ona sama połowę roku spędza w podróży po Polsce i Europie, prowadząc warsztaty dla rodziców i szkolenia dla profesjonalistów.

Zanim jednak Agnieszka Stein stała się dla tysięcy osób autorytetem i otworzyła szeroko drzwi Rodzicielstwu Bliskości w Polsce, przeszła długą drogę – od młodej dziewczyny zafascynowanej naukami ścisłymi i nienawidzącej pisać, poprzez początkującą matkę wychowującą dziecko na wsi, aż do siebie dzisiaj. „niezbędna cała wioska" to fascynująca relacja z tej podróży. W szczerej rozmowie z Małgorzatą Stańczyk, psychologiem z wykształcenia, dziennikarką i matką zafascynowaną Rodzicielstwem Bliskości, Agnieszka Stein mówi o zmianach, jakie zaszły w niej jako matce, kobiecie i specjalistce pod wpływem doświadczeń, lektur oraz spotykanych po drodze ludzi – równocześnie uznanych autorytetów, jak i zwykłych rodziców.

ISBN: 9788365087195
Kod paskowy: 9788365087195
Autorzy: Stein Agnieszka, Stańczyk Małgorzata
Redakcja: Wrzesińska Kamila
Wydanie: 1
Rok wydania: 2015
Kod wydawcy: 31553
Miejscowość: Warszawa
liczba stron: 188
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
PKWiU: 58.11.11
Format: 14.5x20.5cm
Głębokość (mm): 16
Waga: 0.22
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.