Menu

Prawda jest jeszcze gorsza (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788363097516 
  • Oprawa miękka 
  • Autor David Pawson 
  • Wydawnictwo Bogulandia 
  • Ilość stron 320 
  • Rok wydania 2015 

Opis

Lata temu pewni ludzie w Walii zaczęli rozpuszczać o mnie kompletnie nieprawdziwe i bolesne plotki. Tym samym zamknęli przede mną drzwi wielu kościołów. Zwróciłem się więc do Boga i zacząłem skarżyć się na tę sytuację. Powiedziałem: "Boże, boli mnie to! Ci ludzie opowiadają kłamstwa, które zapobiegają mi służbę dla Ciebie". I wtedy Pan przemówił do mnie tak znacznie, jakbym słyszał swój własny głos: "Dawidzie, najgorsze, co mogą o tobie powiedzieć, nie jest tak złe, jak prawda o tobie". Z ulgą wybuchnąłem śmiechem, bo zdałem sobie sprawę z tego, że oni nie mają pojęcia o tym, co we mnie jest najgorsze. I w ten sposób moja autobiografia zyskała tytuł. A Pan dodał później: "Ja wiem o tobie najgorsze rzeczy, lecz wciąż cię kocham i wciąż będę się tobą posługiwał" Mój śmiech zmieszał się ze łzami. Także i dzisiaj, gdy to piszę, moje oczy zachodzą łzami. Zrozumiałem, jak niesamowitą łaskę Pan okazał mi oraz przeze mnie. Poprzez sporo lat mówiłem, że nie napiszę autobiografii. Uważałem to za egotyczny czyn zdradzający zadufanie autora w sobie samym, czyn opierający się na założeniu, które wskazuje na to, iż inni będą chcieli przeczytać tę autobiografię. Pod naciskiem przyjaciół oraz wydawców zmieniłem zdanie. Niemniej jednak, to co ja myślę o sobie samym i to, co inni pomyślą o mnie, jest stosunkowo mało ważne. To stwierdzenie prowadzi mnie do najważniejszego pytania, które pojawiało się za każdym razem, gdy dotykałem piórem papieru. Co Pan pomyśli sobie o mnie? Moja historia pozostała opowiedziana. Bogu niech będzie chwała.

David Pawson

Od trzydziestu lat David Pawson jest jednym z najmocniej uwielbianych liderów i prowokujących nauczycieli. Sam mówi o sobie jako o „nieortodoksyjnym ewangelikale", jednak pozostał wierny własnemu zobowiązaniu –za każdym razem, bez względu na cenę czy konsekwencje, być szczerym wobec Bożego Słowa objawionego w Biblii. Poprzez taką swoją postawę niejednokrotnie musiał stawiać czoło tym, którzy w odmienny sposób rozumieją Pismo. "Prawda jest jeszcze gorsza" jest tak charakterystycznym dla Davida szczerym, świeżym i krystalicznym podsumowaniem jego życia i nauczania.

Podtytuł: Autobiografia
Tytuł oryginału: Not as bad as the truth
ISBN: 9788363097516
Kod paskowy: 9788363097516
Autorzy: Pawson David
Tłumaczenie: Sand Dominika
Wydanie: 1
Rok wydania: 2015
Kod wydawcy: 32753
liczba tomów: 1
Numer kolejny tomu: 1
Miejscowość: Warszawa
ilość stron: 320
Oprawa: Miękka
PKWiU: 58.11.1
Format: 14.5x20.5cm
Głębokość (mm): 23
Waga: 0.355
Język oryginału: angielski
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.