Menu

Psychoterapia bez makijażu Rozmowy o terapeutycznych niepowodzeniach (opr. broszurowa)

Cechy produktu

  • ISBN 9788393800360 
  • Oprawa broszurowa 
  • Autor Tomasz Witkowski 
  • Wydawnictwo Bez Maski 
  • Ilość stron 400 
  • Rok wydania 2018 

Opis

"Tomasz Witkowski udowadnia po raz kolejny, że zdrowy rozsądek jest największym skarbem człowieka, a wiedza wciąż stanowi pewną lokatę" - Bartosz Panek, Polskie Radio Program 2.

"Wstrząsające opowieści o złowrogiej rzeczywistości, której na co dzień nie mamy możliwości zobaczyć. Non-fiction, choć chciałoby się wierzyć, że to tylko literacka fikcja" - Konrad Szołajski, reżyser i scenarzysta.


W jaki sposób psychoterapia może zniszczyć życie człowieka? Jaki los czeka pacjentów, których psychoterapia zakończyła się fiaskiem? Jakie niebezpieczeństwa czyhają na ludzi oddających swój los w ręce terapeutów? To wyłącznie niektóre z pytań, na które odpowiada "Psychoterapia bez makijażu" – pierwsza na rynku książka, która gromadzi wstrząsające historie opowiedziane poprzez skrzywdzonych pacjentów oraz rozmowy z uznanymi psychoterapeutami. Pokazuje negatywne konsekwencje psychoterapii, które giną w powodzi radosnych przekazów marketingowych stanowczo rzadko posiadając szansę ujrzeć światło dzienne. Odsłania istotnie ważny społecznie problem bezradności i braku możliwości uzyskania zadośćuczynienia przez ludzi skrzywdzonych w wyniku psychoterapii. Książka jest adresowana do nad wyraz szerokiego grona czytelników począwszy od wszystkich zainteresowanych problemami społecznymi współczesności, psychologią i psychoterapią a skończywszy na studentach, osobach aspirujących do tego zawodu i samych terapeutach. Jej lektura bez wątpienia nie pozostawi czytelników obojętnymi.

Podtytuł: Rozmowy o terapeutycznych niepowodzeniach
ISBN: 9788393800360
Kod paskowy: 9788393800360
Autorzy: Witkowski Tomasz
Wydanie: 1
Rok wydania: 2018
Kod wydawcy: 32499
Miejscowość: Wrocław
ilość stron: 432
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
PKWiU: 58.11.1
Format: 16.5x23.5cm
Głębokość (mm): 35
Waga: 0.622
Języki: polski
Wiek: 15-99 lat
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.