Menu

Scena od tylca (opr. broszurowa)

Cechy produktu

  • ISBN 9788380833845 
  • Oprawa broszurowa 
  • Autor Anna Maria Władkowska 
  • Wydawnictwo Novae Res 
  • Ilość stron 92 
  • Rok wydania 2017 

Opis

Młodzi artyści decydują się opowiedzieć o swoich zmaganiach w świecie polskiego show-businessu.
Skąpani w blasku fleszy, rozdający uśmiechy, triumfujący tak zwykle widzimy artystów. Tymczasem ich życie i praca to pot, krew i łzy, o czym mówią sami zainteresowani w cyklu rozmów, które stały się podstawą niniejszej książki. Poruszające wyznania, dzielenie się nieprzystępnymi doświadczeniami, opisy najtrudniejszych momentów w życiu to jednak tylko część tego, co w niej znajdziemy. Jednakowo ważną składową prezentowanych tu rozmów są próby określenia tego, jak sobie radzić z przeciwnościami losu, które każdy artysta nieuchronnie spotka na swojej drodze. Ważna lektura dla artystów, ich bliskich i wszelkich tych, którzy chcą zrozumieć świat show-businessu.
Jeśli miałabym podsumować moje doświadczenia, powiedziałabym: Uważaj, komu powierzasz swoją karierę, ufaj sobie, swojej intuicji artystycznej, nieprzerwanie pracuj nad sobą, nigdy nie rób czegoś wbrew swoim wartościom, nawet jeśli miałabyś dzięki temu wystąpić na wielkim festiwalu. To może cię zniszczyć. O ile nie będziesz miała wsparcia i ochrony prawdziwie kochających osób, które mają podobne zasady do Twoich i chcą dla ciebie dobra.


Autorzy: Anna Maria Władkowska
EAN: 9788380833845
Format: 12,1x19,5 cm
liczba stron: 92
ISBN: 9788380833845
Oprawa: broszurowa
Rok wydania: 2017
Wydawnictwo: Novae Res

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.