Menu

Spowiedź Hitlera (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788311141667 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Christopher Macht 
  • Wydawnictwo Bellona 
  • Ilość stron 288 
  • Rok wydania 2016 

Opis

Kwiecień, 1945 rok. Do siedziby Adolfa Hitlera na specjalne wezwanie wodza zostaje sprowadzony "Szlachetny Żyd", Eduard Bloch. Ten sam, który poprzez mnóstwo lat leczył matkę kanclerza Trzeciej Rzeszy, za co Hitler był mu szalenie wdzięczny. Führer oznajmia mu, że ten dostąpi niebywałego zaszczytu spisania z nim ostatniej rozmowy. Wszystko dzieje się kilka dni przed śmiercią Hitlera.
Tak solidna książka nie została opublikowana od lat! Po raz pierwszy na świecie prezentuje się wywiad, którego Adolf Hitler udzielił przed swoją śmiercią "Szlachetnemu Żydowi". Kanclerz Trzeciej Rzeszy, jeden z największych zbrodniarzy na świecie tłumaczy się z tego dlaczego nienawidził Żydów, opowiada o ciemnych stronach dzieciństwa, o tym jak upił się do nieprzytomności, o swym życiu erotycznym i o najszczęśliwszym dniu w życiu. Konkretna, a zarazem szczera rozmowa, która wciąga już od pierwszych stron.
Dzięki tej spowiedzi będziemy mogli bliżej poznać wodza Trzeciej Rzeszy, który zmienił bieg historii na mnóstwo lat.
Wszystko zaczęło się od prostej historii. Christopher Macht, Niemiec z polskimi korzeniami odnalazł zapiski rozmów przeprowadzonych poprzez wieloletniego lekarza matki Adolfa Hitlera -Eduarda Blocha. Jeżeli chcecie poznać z bliska największego zbrodniarza wojennego, stanąć z nim twarzą w twarz, poczuć na sobie jego wzrok -ta książka jest właśnie dla Was!

Podtytuł: Szczera rozmowa z Żydem
ISBN: 9788311141667
Kod paskowy: 9788311141667
Autorzy: Macht Christopher
Rok wydania: 2016
Kod wydawcy: 21002
liczba stron: 288
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
PKWiU: 58.11.1
Format: 13.5x21.5cm
Głębokość (mm): 16
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.