Menu

Szklany zamek (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788380319240 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Jeannette Walls 
  • Wydawnictwo Świat Książki 
  • Ilość stron 304 
  • Rok wydania 2017 

Opis

Rodzice Jeannette Walls z uporem odrzucali ogólnie przyjęte normy społeczne i zasady, co stanowiło jednocześnie ich przekleństwo, jak i błogosławieństwo. Rex i Rose Mary Walls mieli czwórkę dzieci. Z początku żyli jak nomadowie, osiadając na niedługo w miasteczkach na pustynnych obszarach południowego zachodu i koczując w górach. Rex, charyzmatyczny, ładny mężczyzna w okresach trzeźwości rozwijał wyobraźnię dzieci, uczył je fizyki i geologii, a z reguły wyrabiał w nich życiową odwagę. Rose Mary pochłonięta malowaniem i pisarstwem, nie była w stanie zabrać na swoje barki odpowiedzialności za egzystencję rodziny, bo, jak mówiła o sobie, "ma nienasycony głód ekscytacji." Nie podniecało jej gotowanie obiadu, który znika w piętnaście minut, skoro można namalować obraz trwający wieki.
Gdy z czasem skończyły się pieniądze i przybladł romantyzm wędrownego życia, Wallsowie osiedli w miejscu, gdzie mieszka rodzina Rexa; w posępnym, górniczym miasteczku w Zachodniej Wirginii, skąd zdesperowany uciekł przed laty. Rex pije. Kradnie pieniądze na życie i znika na całe dnie. Rodzina funkcjonuje coraz gorzej.

Podtytuł: Znajdź piękno w walce
ISBN: 9788380319240
Kod paskowy: 9788380319240
Autorzy: Walls Jeannette
Tłumaczenie: Zielińska Anna
Rok wydania: 2017
Kod wydawcy: 21006
ilość stron: 304
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
PKWiU: 58.11.1
Format: 13.5x21.5cm
Głębokość (mm): 24
Waga: 0.34
Język oryginału: angielski
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.