Menu

Uprowadzony (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788365311337 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Greg Budd 
  • Wydawnictwo Źródła Życia 
  • Ilość stron 160 
  • Rok wydania 2016 

Opis

W rodzinnej wiosce Paula, na Madagaskarze, życiem każdego człowieka kierowały duchy. Paul sporo razy widział ich moc i, jak każdy w wiosce, ogromnie bał się ich nieżyczliwości. Od znikomego wiedział też,został wybrany poprzez duchy, aby kontynuować szamańskie powołanie istniejące w jego rodzinie od pokoleń.

Jednak pewnego dnia poznał moc znacznie pokaźniejszą - moc Boga Stwórcy, który miał swój plan na jego życie. Ta moc całkowicie go zmieniła i odtąd prowadziła go, choć jego ścieżka niejednokrotnie wiodła przez cierpienie i samotność.

Nota o autorze: Greg Budd i jego żona Lesa służyli jako misjonarze w Republice Dominikany. Po powrocie do USA Greg przez 15 lat służył jako ewangelista w więzieniach i był współgospodarzem cotygodniowego programu Crossroads nadawanego poprzez stację 3 ABN.

Greg, który dorastał jako współczesny syn marnotrawny, doświadczył Bożego ratunku dzięki modlitwom wstawienniczym. Jego pasją stało się opowiadanie o Bożej mocy, będącej odpowiedzią na modlitwy. Jest autorem książek I Will Save You to Make You a Blessing; God Knows Your Name i przetłumaczonej na język polski książki Cud za cudem.

Zginął tragicznie w 2014 roku.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.