Menu

Życie Jezusa Chrystusa (opr. twarda)

Cechy produktu

  • ISBN 9788378644149 
  • Oprawa twarda 
  • Autor Fulton J Sheen 
  • Wydawnictwo AA 
  • Ilość stron 688 
  • Rok wydania 2018 

Opis

To głośne, tradycyjne już dzieło zostało okrzyknięte najbardziej wymowną ze wszystkich książek Fultona J. Sheena. Będąc owocem wielu lat refleksji, modlitwy i badań, ta dramatyczna i poruszająca opowieść o narodzinach, życiu, ukrzyżowaniu i zmartwychwstaniu Chrystusa jest zarazem pełnym żarliwości, fascynującym portretem Boga-człowieka, nauczyciela, uzdrowiciela, a nade wszystko Zbawiciela, którego obietnica podtrzymywała w ludzkości nadzieję poprzez tysiąclecia.

Życie Jezusa Chrystusa to pasjonujące połączenie filozofii, historii i egzegezy biblijnej, napisane przez najbardziej znanego, uznanego, a przez wielu wręcz lubianego amerykańskiego katolickiego duchownego XX wieku, które od dawna jest źródłem inspiracji i wskazówek. Dla tych, którzy dążą do ulepszonego zrozumienia przesłania Jezusa Chrystusa, ta żywa reinterpretacja najwspanialszej historii w dziejach jest książką, którą niezbędnie trzeba przeczytać.

bardzo niewielu ludzi w nowożytnych czasach wniosło większy wkład w życie katolickie niżeli arcybiskup Sheen i niedużo kto w taki stopniu jak on zachęcał i prowadził do bliskiej przyjaźni z Jezusem Chrystusem. „Zycie Jezusa Chrystusa" arcybiskupa Sheena mogłoby być dodatkowym tomem „Jezusa z Nazaretu" papieża Benedykta XVI.

o. Benedict J. Groeschel CFR

W ciągu wieków powstało sporo idealnych biografii Jezusa,szczególnie niewielu pisarzy może porównać swoje dzieło do dzieła arcybiskupa Fultona J. Sheena. Ludzie, którzy w ciągu minionych lat czytali „Zycie Jezusa Chrystusa" arcybiskupa Sheena, zwrócili uwagę, iż jest coś konkretnego w jego słowach! Siostry z zakonu Misjonarek Miłości powiedziały mi, iż Matka Teresa z Kalkuty za każdym razem miała przy sobie egzemplarz „Życia Jezusa Chrystusa" arcybiskupa Sheena! Jak ziarno zasiane w glebę, jego słowa o życiu i przesłaniu Jezusa zakorzeniły się w umysłach i sercach wielu ludzi i wydały w ich życiu świetne owoce.

o. Andrew Apostoli CFR
wicepostulator cyklu kanonizacyjnego
arcybiskupa Fultona J. Sheena

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.