Menu

Biokominek ALPHA czarny z certyfikatem TÜV

Cechy produktu

  • Producent Kratki 

Opis

mocne strony

Biokominki nie uznają ograniczeń, nie wymagają nieprzystępnej instalacji ani podłączenia do przewodu kominowego, są proste w oraz w obsłudze, sprawdzą się równocześnie w przestronnym domu, jak i mniejszym mieszkaniu. Biokominki to także perfekcyjne rozwiązanie na aranżację wnętrz, ponieważ bogata oferta towarów umożliwia realizację najszczególniej oryginalnych pomysłów.

Biokominek posiada znak zgodności TÜV. Oznaczenie towaru tym znakiem jest dowodem wysokiej jakości wyrobu i potwierdzeniem, iż spełnia on obligatoryjne wymogi bezpieczeństwa. W dodatku znak zgodności TÜV zagwarantuje, iż procesy wytwarzania wyrobu monitorowane przez ekspertów TÜVRheinnland Polska, są wykonywane na najwyższym poziomie technologiczno-organizacyjnym.

Biokominek z bezpiecznym biopojemnikiem z certyfikatem TÜV. Nowy bezpieczny biopojemnik z certyfikatem TÜV uzupełniającą specjalną komorę, która uniemożliwia wylaniu paliwa na skutek przypadkowego przepełnienia zbiornika. W dodatku wskaźnik maksymalnego poziomu biopaliwa oraz wkład absorpcyjny ograniczający jego zużycie i zabezpieczający przed rozlaniem na skutek przechylenia urządzenia (nawet z palącym się paliwem w pojemniku). Wygaszanie płomienia w biopojemniku wykonywane jest przez użycie ruchomej przesuwki, zamykanej za pomocą specjalnego uchwytu dostarczonego wraz z urządzeniem. Dodatkowo do kompletu dołączone są 2 kołki montażowe.

Sposób montażu:

- naścienny: można zawiesić na ścianie przy użyciu kołków montażowych.

- narożny: można zamontować w narożniku pod każdym kątem, bez użytkowania dodatkowych listew montażowych.

- indywidualna zabudowa: można zamontować we wnęce albo na specjalnie zbudowanym do tego celu elemencie dekoratywnym wystającym ze ściany. Dylatacja: bezpieczna odległość od ściany (1,5 cm) umożliwia obieg powietrza wokół biokominka, bez dodatkowych listew montażowych.

Gwarancja 24 miesiące.

informacje techniczne
typ paliwa biopaliwo z biologicznego alkoholu
Waga (kg) 16,8
Materiał wykonania stal malowana proszkowo
Szerokość (cm) 80,00
Wysokość (cm) 59,00
Głębokość (cm) 17,40
atest TÜV Tak
Kolor czarny
wariant biokominka wiszący
pojemność biowkładki (l) 0,50
Przeszklenie Nie

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.