Menu

Biokominek ALPHA złoto galwaniczne z certyfikatem TÜV

Cechy produktu

  • Producent Kratki 

Opismocne strony

Biokominki nie uznają ograniczeń, nie wymagają niełatwej instalacji ani podłączenia do przewodu kominowego, są proste w i w obsłudze, sprawdzą się zarówno w przestronnym domu, jak i mniejszym mieszkaniu. Biokominki to na dodatek nadzwyczajne rozwiązanie na aranżację wnętrz, ponieważ bogata oferta produktów umożliwia realizację najistotniej oryginalnych pomysłów.

Biokominek posiada znak zgodności TÜV. Oznaczenie towaru tym znakiem jest dowodem wysokiej jakości wyrobu i potwierdzeniem, iż spełnia on obligatoryjne wymogi bezpieczeństwa. Dodatkowo znak zgodności TÜV gwarantuje, iż procesy wytwarzania wyrobu monitorowane przez ekspertów TÜVRheinnland Polska, są wykonywane na najwyższym poziomie techniczno-organizacyjnym.

Biokominek z bezpiecznym biopojemnikiem z atestem TÜV. Nowy bezpieczny biopojemnik z atestem TÜV dodatkową specjalną komorę, która uniemożliwia wylaniu paliwa na skutek przypadkowego przepełnienia zbiornika. Na dodatek wskaźnik maksymalnego poziomu biopaliwa oraz wkład chłonny ograniczający jego zużycie i zabezpieczający przed rozlaniem na skutek przechylenia urządzenia (nawet z palącym się paliwem w pojemniku). Wygaszanie płomienia w biopojemniku realizowane jest przez wykorzystanie ruchomej przesuwki, zamykanej za pomocą specjalnego uchwytu dostarczonego wraz z urządzeniem. Dodatkowo do kompletu załączone są 2 kołki montażowe.

Sposób konstrukcji:

- naścienny: można zawiesić na ścianie przy użyciu kołków montażowych.

- narożny: można zamontować w narożniku pod każdym kątem, bez używania dodatkowych listew montażowych.

- indywidualna zabudowa: można zamontować we wnęce lub na specjalnie zbudowanym do tego celu elemencie dekoratywnym wystającym ze ściany. Dylatacja: bezpieczna odległość od ściany (1,5 cm) pozwala na obieg powietrza wokół biokominka, bez dodatkowych listew montażowych.

Gwarancja 24 miesiące.

informacje technologiczne
typ paliwa biopaliwo z biologicznego alkoholu
Waga (kg) 16,8
Materiał wykonania stal malowana proszkowo
Szerokość (cm) 80,00
Wysokość (cm) 59,00
Głębokość (cm) 17,40
dokument TÜV Tak
Kolor złoto galwaniczne
rodzaj biokominka wiszący
objętość biowkładki (l) 0,50
Przeszklenie Nie

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.