Menu

Biokominek DELTA 2 czarny QUBE z szybą z certyfikatem TÜV

Cechy produktu

  • Producent Kratki 

Opis


zalety

Biokominki nie uznają ograniczeń, nie wymagają niełatwej instalacji ani podłączenia do przewodu kominowego, są proste w oraz w obsłudze, sprawdzą się jednocześnie w przestronnym domu, jak i mniejszym mieszkaniu. Biokominki to na dodatek wspaniałe rozwiązanie na aranżację wnętrz, ponieważ bogata oferta produktów umożliwia realizację najszczególniej oryginalnych pomysłów.

Biokominek ma znak zgodności TÜV. Oznaczenie produktu tym znakiem jest dowodem wysokiej jakości wyrobu i potwierdzeniem, iż spełnia on obligatoryjne kryteria bezpieczeństwa. Dodatkowo znak zgodności TÜV gwarantuje, że procesy wytwarzania wyrobu monitorowane poprzez ekspertów TÜVRheinnland Polska, są realizowane na najwyższym poziomie techniczno-organizacyjnym.

Biokominek z bezpiecznym biopojemnikiem z dokumentem TÜV. Nowy bezpieczny biopojemnik z atestem TÜV dodatkową specjalną komorę, która zapobiega wylaniu paliwa na skutek przypadkowego przepełnienia zbiornika. Również wskaźnik maksymalnego poziomu biopaliwa oraz wkład chłonny ograniczający jego zużycie i zabezpieczający przed rozlaniem na skutek przechylenia urządzenia (nawet z palącym się paliwem w pojemniku). Wygaszanie płomienia w biopojemniku wykonywane jest poprzez wykorzystanie ruchomej przesuwki, zamykanej za pomocą specjalnego uchwytu dostarczonego wraz z urządzeniem. Na dodatek do kompletu załączone są 2 kołki montażowe.

Sposób montażu:

- naścienny: można zawiesić na ścianie przy użyciu kołków montażowych.

- narożny: można zamontować w narożniku pod każdym kątem, bez użytkowania dodatkowych listew montażowych.

- indywidualna zabudowa: można zamontować we wnęce albo na specjalnie zbudowanym do tego celu elemencie dekoracyjnym wystającym ze ściany. Dylatacja: bezpieczna odległość od ściany (1,5 cm) pozwala na obieg powietrza wokół biokominka, bez dodatkowych listew montażowych.

Gwarancja 24 miesiące.

informacje technologiczne
wariant paliwa biopaliwo z biologicznego alkoholu
Waga (kg) 11,9
Materiał wykonania stal malowana proszkowo, stal szlifowana
Szerokość (cm) 90,00
Wysokość (cm) 40,00
Głębokość (cm) 14,20
dokument TÜV Tak
Kolor szlifowany, czarny
typ biokominka wiszący
pojemność biowkładki (l) 0,50
Przeszklenie Nie

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.