Menu

Biokominek DELTA 3 czarny z certyfikatem TÜV

Cechy produktu

  • Producent Kratki 

Opismocne strony

Biokominki nie uznają ograniczeń, nie wymagają skomplikowanej instalacji ani podłączenia do przewodu kominowego, są proste w oraz w obsłudze, sprawdzą się jednocześnie w przestronnym domu, jak i mniejszym mieszkaniu. Biokominki to w dodatku wspaniałe rozwiązanie na aranżację wnętrz, ponieważ bogata oferta towarów zezwala na realizację najbardziej oryginalnych pomysłów.Wyposażenie biokominka (kanon):

- Pojemnik na biopaliwo: wkład absorbujący/chłonny umieszczony w biowkładce gwarantuje bezpieczeństwo wykorzystywania biokominka i wyklucza ryzyko rozlania się paliwa, choćby w sytuacji przewrócenia się pojemnika. Pojemnik na biopaliwo produkowany ze stali rdzoodpornej. (UWAGA!! Jednorazowo do pojemnika można wlać 50% objętości biowkładki. Obszerniejsza liczba płynu spowoduje, że płyn wyleje się po ewentualnym przechyleniu biopojemnika.)

- Rączka regulująca do pojemnika.

- 2 kołki montażowe.Sposób konstrukcji:

- naścienny: można zawiesić na ścianie przy użyciu kołków montażowych.

- narożny: można zamontować w narożniku pod każdym kątem, bez wykorzystywania dodatkowych listew montażowych.

- indywidualna zabudowa: można zamontować we wnęce lub na specjalnie zbudowanym do tego celu elemencie ozdobnym wystającym ze ściany. Dylatacja: bezpieczna odległość od ściany (1,5 cm) pozwala na obieg powietrza wokół biokominka, bez dodatkowych listew montażowych.Gwarancja 24 miesiące.


informacje techniczne
rodzaj paliwa
biopaliwo z biologicznego alkoholu
Waga (kg)
15,5
Materiał wykonania
stal malowana proszkowo
Szerokość (cm)
120,00
Wysokość (cm)
40,00
Głębokość (cm)
14,20
certyfikat TÜV
Tak
Kolor
czarny
rodzaj biokominka
wiszący
pojemność biowkładki (l)
0,60
Przeszklenie
Nie

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.