Menu

Biokominek DELTA 3 czarny z szybą z certyfikatem TÜV - WYSYŁKA GRATIS

Cechy produktu

  • Producent Kratki 

Opis


atuty

Biokominki nie uznają ograniczeń, nie wymagają skomplikowanej instalacji ani podłączenia do przewodu kominowego, są proste w , a także w obsłudze, sprawdzą się zarówno w przestronnym domu, jak i mniejszym mieszkaniu. Biokominki to też znakomite rozwiązanie na aranżację wnętrz, ponieważ bogata oferta produktów zezwala na realizację najszczególniej oryginalnych pomysłów.Wyposażenie biokominka (kanon):

- Pojemnik na biopaliwo: wkład absorbujący/absorpcyjny umieszczony w biowkładce zapewnia bezpieczeństwo użytkowania biokominka i wyklucza ryzyko rozlania się paliwa, choćby w sytuacji przewrócenia się pojemnika. Pojemnik na biopaliwo produkowany ze stali nierdzewnej. (UWAGA!! Jednorazowo do pojemnika można wlać 50% pojemności biowkładki. Większa ilość płynu spowoduje, iż płyn wyleje się po ewentualnym przechyleniu biopojemnika.)

- Rączka regulująca do pojemnika.

- 2 kołki montażowe.Sposób konstrukcji:

- naścienny: można zawiesić na ścianie przy użyciu kołków montażowych.

- narożny: można zamontować w narożniku pod każdym kątem, bez użytkowania dodatkowych listew montażowych.

- jednostkowa zabudowa: można zamontować we wnęce albo na specjalnie zbudowanym do tego celu elemencie dekoratywnym wystającym ze ściany. Dylatacja: bezpieczna odległość od ściany (1,5 cm) umożliwia obieg powietrza wokół biokominka, bez dodatkowych listew montażowych.Gwarancja 24 miesiące.


informacje techniczne
typ paliwa
biopaliwo z biologicznego alkoholu
Waga (kg)
15,5
Materiał wykonania
stal malowana proszkowo
Szerokość (cm)
120,00
Wysokość (cm)
40,00
Głębokość (cm)
14,20
certyfikat TÜV
Tak
Kolor
czarny
typ biokominka
wiszący
objętość biowkładki (l)
0,60
Przeszklenie
Nie

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.