Moje konto
  • BIOKOMINEK DELTA czarny z szybą BIOKOMINEK DELTA czarny z szybą

BIOKOMINEK DELTA czarny z szybą

1 oferta z 1 sklepu

Producent Kratki WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Informacje o produkcie

ProducentKratki

Biokominek z serii DELTA to rozwiązanie dla osób, które nie mogą mieć tradycyjnego kominka w domu. To niewielkich rozmiarów biokominek o prostym i nowoczesnym wyglądzie. Biokominek DELTA można montować na dwa sposoby: - wieszając go bezpośrednio na ścianie (przy użyciu otworów znajdujących się w tylnej ścianie biokominka) - lub zamontować we wnęce lub na specjalnie zbudowanym do tego celu elemencie dekoracyjnym wystającym ze ściany.

Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą uzyskać bardziej realistyczne wrażenie ognia. Ostatnie rozwiązanie pozwala uzyskać efekt tradycyjnego kominka i daje możliwość zaaranżowania dodatkowej, własnej obudowy według indywidualnej potrzeby każdego klienta.

Plusem biokominka zainstalowanego w ten sposób jest to, że zajmuje on o wiele mniej powierzchni niż tradycyjny kominek. Wyposażenie: - prostokątny pojemnik mały na biopaliwo; pojemność: 0,4 l - rączka regulująca do pojemnika - 2 kołki montażowe.

Waga - 7 kg. Materiał obudowy: stal czarna malowana. Materiał pojemnika na biopaliwo: stal nierdzewna. Dodatkowe wyposażenie: - podstawa pod szybę, materiał: blacha czarna malowana proszkowo, kolor: czarny - szyba o grubości 4 mm - waga kompletu (szyba + podstawa) - 1 kg.

UWAGA: Nie wolno rozlać płynu typu biopaliwo poza pojemnik przeznaczony na niego, ponieważ może to spowodować zniszczenie farby lub samego biokominka. Zabronione jest także dolewanie biopaliwa w trakcie palenia się biokominka.

Biokominek z bezpiecznym bio-pojemnikiem Bezpieczny pojemnik biokominka z wkładem absorbującym/chłonnym to nowe rozwiązanie zastosowane w pojemnikach do biokominków. Pozwala on na znaczne zmniejszenie zużycia paliwa, a przede wszystkim wyklucza ryzyko wylania/rozlania się paliwa, nawet w razie przypadkowego przewrócenia się biokominka z palącym się paliwem w pojemniku.

UWAGA!! Jednorazowo do pojemnika można wlać 50% pojemności biowkładki. Większa ilość płynu spowoduje, że płyn wyleje się po ewentualnym przechyleniu biopojemnika.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też