Menu

Biokominek JULIET 1800 z certyfikatem TÜV z szybą + 1l biopaliwa GRATIS

Cechy produktu

  • Producent Kratki 

Opis

zalety

Biokominki nie uznają ograniczeń, nie wymagają nieprzystępnej instalacji ani podłączenia do przewodu kominowego, są proste w , a także w obsłudze, sprawdzą się równocześnie w przestronnym domu, jak i mniejszym mieszkaniu. Biokominki to dodatkowo świetne rozwiązanie na aranżację wnętrz, ponieważ bogata oferta towarów umożliwia realizację najistotniej oryginalnych pomysłów.

Biokominek posiada znak zgodności TÜV. Oznaczenie towaru tym znakiem jest dowodem wysokiej jakości wyrobu i potwierdzeniem, że spełnia on obligatoryjne wymogi bezpieczeństwa. Ponadto znak zgodności TÜV zapewnia, iż procesy wytwarzania wyrobu monitorowane poprzez ekspertów TÜVRheinnland Polska, są realizowane na najwyższym poziomie technologiczno-organizacyjnym.

Biokominek z bezpiecznym biopojemnikiem z certyfikatem TÜV. Nowy bezpieczny biopojemnik z atestem TÜV uzupełniającą specjalną komorę, która uniemożliwia wylaniu paliwa na skutek przypadkowego przepełnienia zbiornika. Również wskaźnik maksymalnego poziomu biopaliwa oraz wkład absorpcyjny zniżający jego zużycie i zabezpieczający przed rozlaniem na skutek przechylenia urządzenia (nawet z palącym się paliwem w pojemniku). Wygaszanie płomienia w biopojemniku realizowane jest przez zastosowanie ruchomej przesuwki, zamykanej za pomocą specjalnego uchwytu dostarczonego wraz z urządzeniem. Na dodatek do kompletu dołączone są 2 kołki montażowe.

Sposób montażu:

- naścienny: można zawiesić na ścianie przy użyciu kołków montażowych.

- narożny: można zamontować w narożniku pod każdym kątem, bez używania dodatkowych listew montażowych.

- indywidualna zabudowa: można zamontować we wnęce albo na specjalnie zbudowanym do tego celu elemencie dekoracyjnym wystającym ze ściany. Dylatacja: bezpieczna odległość od ściany (1,5 cm) pozwala na obieg powietrza wokół biokominka, bez dodatkowych listew montażowych.

Gwarancja 24 miesiące.

informacje techniczne
typ paliwa biopaliwo z biologicznego alkoholu
Waga (kg) 38,0
Materiał wykonania stal malowana proszkowo, stal szlifowana
Szerokość (cm) 180,00
Wysokość (cm) 65,00
Głębokość (cm) 14,20
atest TÜV Tak
Kolor szlifowany, czarny
rodzaj biokominka wiszący
objętość biowkładki (l) 1,50
Przeszklenie Nie

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.