Menu

Biokominek ROMEO czarny z certyfikatem TÜV

Cechy produktu

  • Producent Kratki 

Opis

mocne strony

Biokominki nie uznają ograniczeń, nie wymagają trudnej instalacji ani podłączenia do przewodu kominowego, są proste w , a także w obsłudze, sprawdzą się zarówno w przestronnym domu, jak i mniejszym mieszkaniu. Biokominki to w dodatku nadzwyczajne rozwiązanie na aranżację wnętrz, ponieważ bogata oferta produktów umożliwia realizację najmocniej oryginalnych pomysłów.

Biokominek posiada znak zgodności TÜV. Oznaczenie towaru tym znakiem jest dowodem wysokiej jakości wyrobu i potwierdzeniem, iż spełnia on obligatoryjne wymagania bezpieczeństwa. Ponadto znak zgodności TÜV zagwarantuje, że procesy wytwarzania wyrobu monitorowane przez ekspertów TÜVRheinnland Polska, są wykonywane na najwyższym poziomie techniczno-organizacyjnym.

Biokominek z bezpiecznym biopojemnikiem z atestem TÜV

Nowy bezpieczny biopojemnik z dokumentem TÜV dopełniającą specjalną komorę, która zapobiega wylaniu paliwa na skutek przypadkowego przepełnienia zbiornika. Jeszcze wskaźnik maksymalnego poziomu biopaliwa i wkład absorpcyjny obniżający jego zużycie i zabezpieczający przed rozlaniem na skutek przechylenia urządzenia (nawet z palącym się paliwem w pojemniku). Wygaszanie płomienia w biopojemniku realizowane jest poprzez zastosowanie ruchomej przesuwki, zamykanej za pomocą specjalnego uchwytu dostarczonego wraz z urządzeniem.Sposób montażu:

- Wolnostojący, nie wymaga konstrukcji, do postawienia w dowolnym miejscu.Gwarancja 24 miesiące.


informacje techniczne
wariant paliwa
biopaliwo z biologicznego alkoholu
Waga (kg)
19,0
Materiał wykonania
stal malowana proszkowo, stal szlifowana, szkło
Szerokość (cm)
35,90
Wysokość (cm)
113,55
Głębokość (cm)
20,90
atest TÜV
Tak
Kolor
czarny
typ biokominka
wolnostojący
objętość biowkładki (l)
0,50
Przeszklenie
Tak

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.