Moje konto
  • Biokominek - RubyFires - Goya- wiszący - biały Biokominek - RubyFires - Goya- wiszący - biały

Biokominek - RubyFires - Goya- wiszący - biały

1 oferta z 1 sklepu

Producent RubyFires WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Informacje o produkcie

ProducentRubyFires

Biokominek - RubyFires - Goya- wiszący - biały Biokominek daje możliwość cieszenia się urokiem prawdziwego ognia i ciepła zapewniając przy tym bezpieczeństwo. Biokominki RubyFires tworzą niepowtarzalny klimat i atmosferę w każdym pomieszczeniu bez konieczności podejmowania kosztownych inwestycji budowlanych.

To idealny wybór dla wszystkich tych, którzy pragną mieć w domu atmosferę klasycznego kominka jak również wygodę, komfort i estetyczność. Biokominek RubyFires jest niezwykle bezpieczny co potwierdza otrzymany certyfikat TÜV.

Biokominki wykorzystują bioetanol, którego jedynymi produktami spalania są dwutlenek węgla oraz woda w proporcjach podobnych do tych zawartych w wydychanym powietrzu. Biokominki RubyFires CeramicBurner wyposażone w specjalne biopalenisko z wewnętrznym wkładem ceramicznym, które zapewnia bezpieczeństwo użytkowania oraz równomierne bezzapachowe spalanie bioetanolu.

Znane i cenione na świecie produkty RubyFires sprzedawane są w całej Europie od ponad 12 lat. Precyzyjne wykonanie z najlepszych materiałów charakteryzuje się bardzo wysoką jakością oraz niezawodnością.

Dążąc za aktualnymi trendami oferta jest sukcesywnie powiększana i uzupełniania o nowe modele i kolory. Opis produktu: Wysokiej jakości nowoczesny biokominek RubyFires Goya powstał ze współpracy z firmą Studio Mango.

Model ten jak wszystkie produkty RubyFires wyposażony jest w bezpieczne biopalenisko z wkładem ceramicznym posiadające certyfikat TÜV. Biopalenisko wyróżnia bezpieczeństwo użytkowania zagwarantowane brakiem możliwości wylania się bioetanolu nawet w momencie wywrócenia lub przechylenia biokominka oraz stałe, bezwonne i równomierne spalanie paliwa.

Biokominek Goya wyposażony jest w biopalenisko line 4114B (1l). Nr katalogowy: RubyFires_Goya_wiszacy_bialy Nazwa: Biokominek Goya Producent: RubyFires Wersja: wisząca Kolor: biały Obudowa: zintegrowana/czarna Wykończenie: lakierowane Biopalenisko: 4114B (1l) Czas spalania: 3 godziny Moc: 2 kW Zużycie powietrza w procesie spalania: 5,5 m3/1L bioetanolu RF LEF Komplet zawiera - - biopalenisko RF mini 4114B, - szybę z mocowaniem (wys.

7 cm), - listwę montażową, - rączki do regulacji, - zapalniczkę, - lejek, - instrukcję obsługi, - gwarancję (2 lata): Ze względu na delikatność produktu i możliwość uszkodzenia w transporcie polecamy wysyłkę paletową w cenie 129 zł.

Termin realizacji: staramy się by wszystkie produkty tego producenta były dostępne od ręki. Czas wysyłki 5 dni to czas maksymalny, z reguły wysyłamy produkty następnego dnia po potwierdzeniu wpłaty. Może się zdarzyć, że jakiś produkt się akurat skończy, wtedy czas może wydłużyć się do 14 dni.

Jeśli tak się zdarzy poinformujemy o tym Państwa od razu po złożeniu zamówienia i zaproponujemy ewentualne alternatywne rozwiązania. Zobacz instrukcję obsługi biokominków RubyFires. Zobacz film przedstawiający markę RubyFires: Zobacz filmowe inspiracje z wykorzystaniem produktów RubyFires na YouTube Jeżeli nie widzisz wzoru produktu, który Cię interesuje, napisz do nas maila na adres: kontakt@decomania.pl w treści podając nazwę producenta, kolekcję i model produktu, który Cię interesuje – sprawdzimy czy posiadamy ją w naszych magazynach i odeślemy informacje o dostępności i cenie.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.