Moje konto

W tej kategorii nie udało się znaleźć dokładnie takich produktów

Poniżej znajdziesz wszystkie produkty w kategorii Biokominki.

Biokominki

578 produktów z 12 sklepów

strona 1 z 29

Biokominek ADELA

Producent Leroy Merlin

… produkt posiada wbudowany, wykonany ze stali nierdzewnej zbiorniczek na biopaliwo. Biokominek ADELA jest urządzeniem stacjonarnym i do złudzenia przypomina tradycyjny kominek., Wysokość: 91 cm, Szerokość: 98 cmBiokominek ADELA to propozycja dla osób, które z różnych względów nie mogą mieć tradycyjnego kominka w swoim domu. Obudowa prezentowanego biokominka została wykonana z naturalnego … SZCZEGÓŁY →

O kategorii Biokominki

Nowoczesna alternatywa dla zwykłych kominków opalanych drewnem. Biokominki to eleganckie, oszczędne i mało kłopotliwe rozwiązanie dla mieszkań i domów, w których instalacja tradycyjnego kominka mogłaby okazać się kłopotliwa lub nawet niemożliwa. W katalogu znajdą Państwo szeroki asortyment biokominków jak i produktów do nich.

Biokominek to opalany płynnym lub żelowym paliwem specyficzna forma tradycyjnego kominka. Zasada działania jest podobna, ale dzięki spalaniu wkładu, który jest na bazie alkoholu nie wytwarza się dym, ani zapach. W kominku nie pozostaje też popiół, co bardzo ułatwia zachowanie czystości i ponowne jego użycie. Biokominek może być bardzo funkcjonalnym elementem w domu. Przez to, że nie wymaga instalacji kominkowej, może być swobodnie przemieszczany po całym pomieszczeniu. Specjalne modele można powiesić na ścianie, postawić na podłodze, ukryć np. w pufie. Ciekawą dekoracją są meble z ogniem, w których wbudowany jest biokominek.

Sprawdź też