Menu

Biokominek UNIFLAM 50x40cm czarny mat

Cechy produktu

  • Producent Uniflam 

Opis

BIOKOMINEK UNIFLAM CUBO

Urządzenia te nie wymagają instalacji kominowej dzięki temu mogą być umieszczane praktycznie w każdym miejscu w mieszkaniu. Kompozycja przystępny i prędki montaż. Duży wachlarz wymiarów i kolorów pozwala zintegrować je do każdego wnętrza. Biokominki są niezwykle komfortowe i bezpiecznie w codziennej eksploatacji.

Biokominki Uniflam zostały zaprojektowane z nieszablonową trosceą o detale i wykończenie. Każdy model posiada specjalny system montażu, który zapewnia luźny przepływ powietrza pomiędzy ścianą, a biokominkiem oraz sprawny odbiór ciepła z biokominka. Każdy biokominek Uniflam istnieje w wersji z podwójną wkładką na biopaliwo, która powiększa bezpieczeństwo i komfort wykorzystywania. Specjalna wkładka z chłonnego materiału ognioodpornego chroni przed przypadkowym rozlaniem paliwa. W dodatku biokominki Uniflam występują w wariancie do zabudowy, a także do powieszenia na istniejącej już ścianie (tzw. BOX).

informacje techniczne:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.