Menu

Biokominek wolnostojący AUGUST biały TÜV

Cechy produktu

  • Producent Kratki 

Opis

Biokominek wolnostojący AUGUST TÜV jest tworzony w szykownym i postępowym stylu, zdobiąc każde pokój. Wysokiej jakości wyrób polski wykonany z MDF. Nad wyraz proste użytkowanie i obsługa. Nie wymaga konserwacji, tylko proste czyszczenie. Biokominek wolnostojący AUGUST TÜV nie wymaga żadnych dodatkowych składników do pracy. Po prostu kupujesz, uwydatniasz, nalewasz paliwo i cieszysz się ogniem i ciepłem. Ze względu na specyfikę budowy i wyglądu biokominek należy umieścić przy ścianie. Dzięki kształtom i materiałom, z których jest tworzony wspaniale imituje otwarte palenisko.

Biokominek wolnostojący AUGUST TÜV ma bezpieczny pojemnik z wkładem absorbującym, dzięki któremu w przypadku ewentualnego przewrócenia się - paliwo nie wyleje się. Samo zaś spalanie bioalkoholu następuje w oszczędniejszy sposób. Jednorazowo można wlać tylko połowę pojemności wkładki, obszerniejsza ilość spowoduje że po przechyleniu biopojemnika płyn może się wylać. Na wyposażeniu rączka regulująca do pojemnika.

Biokominek ma znak jakości TÜV, który jest dowodem że spełnia on obligatoryjne wymogi bezpieczeństwa. TÜV zagwarantuje,proces wytwarzania wyrobu monitorowany jest poprzez ekspertów. Sama zaś produkcja wykonywana jest na najwyższym poziomie technologiczno-organizacyjnym.

właściwości:

  • materiał: stal nierdzewna (pojemnik na paliwo) + stal czarna malowana (wnętrze) + MDF (obudowa zewnętrzna)
  • szkło ochronne: nie
  • objętość palnika: 1,6 (L)
  • waga: 68 (kg)
  • Gwarancja: 2 lata
  • atest CE

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.