Menu

Biokominek wolnostojący EGZUL biały TÜV

Cechy produktu

  • Producent Kratki 

Opis

Biokominek wolnostojący EGZUL biały TÜV jest produkowany w gustownym i postępowym stylu, zdobiąc każde wnętrze. Wysokiej jakości wyrób polski wykonany z MDF zdobiony certyfikowanymi kryształami Swarovskiego. Bardzo proste używanie i obsługa. Nie wymaga konserwacji, tylko proste czyszczenie. Biokominek wolnostojący EGZUL biały TÜV nie wymaga żadnych dodatkowych elementów do pracy. Po prostu kupujesz, akcentujesz, nalewasz paliwo i cieszysz się ogniem i ciepłem. Ze względu na specyfikę budowy i wyglądu biokominek należy umieścić przy ścianie. Dzięki kształtom i materiałom, z których jest wykonany perfekcyjnie imituje otwarte palenisko.

Biokominek wolnostojący EGZUL biały TÜV ma bezpieczny pojemnik z wkładem absorbującym, dzięki któremu w przypadku ewentualnego przewrócenia się - paliwo nie wyleje się. Samo zaś spalanie bioalkoholu następuje w oszczędniejszy sposób. Jednorazowo można wlać tylko połowę pojemności wkładki, pokaźniejsza liczba spowoduje że po przechyleniu biopojemnika płyn może się wylać. Na wyposażeniu rączka regulująca do pojemnika.

Biokominek posiada znak jakości TÜV, który jest dowodem iż spełnia on obligatoryjne wymagania bezpieczeństwa. TÜV gwarantuje,cykl wytwarzania wyrobu monitorowany jest przez ekspertów. Sama zaś produkcja wykonywana jest na najwyższym poziomie techniczno-organizacyjnym.

parametry:

  • materiał: stal nierdzewna (pojemnik na paliwo) + stal czarna malowana (wnętrze) + MDF ozdobiony kryształami Swarovskiego (obudowa zewnętrzna)
  • szkło ochronne: nie
  • objętość palnika: 1,6 (L)
  • waga: 68,5 (kg)
  • Gwarancja: 2 lata

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.