Menu

Biokominek wolnostojący EGZUL Swarovski czarny mat

Cechy produktu

  • Producent Kratki 

Opis

Biokominek wolnostojący EGZUL Swarovski czarny mat jest tworzony w wykwintnym i progresywnym stylu, zdobiąc każde wnętrze. Wysokiej jakości wyrób polski produkowany z MDF zdobiony certyfikowanymi kryształami Swarovskiego. Bardzo proste używanie i obsługa. Nie wymaga konserwacji, tylko proste czyszczenie. Biokominek wolnostojący EGZUL Swarovski czarny mat nie wymaga żadnych dodatkowych elementów do pracy. Po prostu kupujesz, akcentujesz, nalewasz paliwo i cieszysz się ogniem oraz ciepłem. Ze względu na specyfikę budowy i wyglądu biokominek należy umieścić przy ścianie. Dzięki kształtom i materiałom, z których jest wytworzony wspaniale imituje otwarte palenisko.

Biokominek wolnostojący EGZUL Swarovski czarny mat ma bezpieczny pojemnik z wkładem absorbującym, dzięki któremu w przypadku ewentualnego przewrócenia się - paliwo nie wyleje się. Samo zaś spalanie bioalkoholu następuje w oszczędniejszy sposób. Jednorazowo można wlać tylko połowę objętości wkładki, pokaźniejsza liczba spowoduje iż po przechyleniu biopojemnika płyn może się wylać. Na wyposażeniu rączka regulująca do pojemnika.

atrybuty:

  • materiał: stal nierdzewna (pojemnik na paliwo) + stal czarna malowana (wnętrze) + MDF ozdobiony kryształami Swarovskiego (pokrywa zewnętrzna)
  • szkło ochronne: nie
  • pojemność palnika: 1,6 (L)
  • waga: 68,5 (kg)
  • Gwarancja: 2 lata

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.