Menu

Biokominek wolnostojący HOTEL biały TÜV

Cechy produktu

  • Producent Kratki 

Opis

Biokominek wolnostojący HOTEL biały TÜV jest tworzony w prostym i innowacyjnym stylu, zdobiąc każde wnętrze. Zaprojektowany z myślą o dużych przestrzeniach komercyjnych, takich jak hotele, restauracje, SPA. Może stanowić ponadto niecodzienną ozdobę tarasu czy balkonu (oczywiście przy odpowiednich warunkach atmosferycznych). Bardzo proste użytkowanie i obsługa. Nie wymaga konserwacji, tylko proste czyszczenie. Biokominek wolnostojący HOTEL biały TÜV nie wymaga żadnych dodatkowych części do pracy. Po prostu kupujesz, podkreślasz, nalewasz paliwo i cieszysz się ogniem, a także ciepłem. Dzięki kształtom i materiałom, z których jest wykonany doskonale imituje otwarte palenisko. Stabilna i szyby z dwóch stron, powodują iż biokominek jest jeszcze bardziej bezpieczny w używaniu.

Biokominek wolnostojący HOTEL biały TÜV ma bezpieczny pojemnik z wkładem absorbującym, dzięki któremu w przypadku ewentualnego przewrócenia się - paliwo nie wyleje się. Samo zaś spalanie bioalkoholu następuje w oszczędniejszy sposób. Jednorazowo można wlać tylko połowę objętości wkładki, obszerniejsza liczba spowoduje że po przechyleniu biopojemnika płyn może się wylać. Na wyposażeniu rączka regulująca do pojemnika.

Biokominek ma znak jakości TÜV, który jest dowodem że spełnia on obligatoryjne oczekiwania bezpieczeństwa. TÜV zapewnia,proces wytwarzania wyrobu monitorowany jest poprzez ekspertów. Sama zaś produkcja wykonywana jest na najwyższym poziomie techniczno-organizacyjnym.

atrybuty:

  • materiał: stal nierdzewna (pojemnik na paliwo) + stal czarna malowana proszkowo (obudowa) + szkło
  • szkło ochronne: tak
  • objętość palnika: 1,2 (L)
  • waga: 15,5 (kg)
  • Gwarancja: 2 lata

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.