Menu

Biokominek wolnostojący ROMEO czarny TÜV

Cechy produktu

  • Producent Kratki 

Opis

Biokominek wolnostojący ROMEO czarny TÜV jest produkowany w prostym i nowoczesnym stylu, zdobiąc każde pokój. Zaprojektowany z myślą o znacznych przestrzeniach komercyjnych, takich jak hotele, restauracje, SPA. Niebywała kompozycja powoduje, iż biokominek może stanowić niecodzienną ozdobę tarasu czy balkonu (oczywiście przy adekwatnych warunkach atmosferycznych). Nad wyraz proste używanie i obsługa. Nie wymaga konserwacji, tylko proste czyszczenie. Biokominek wolnostojący ROMEO czarny TÜV nie wymaga żadnych dodatkowych elementów do pracy. Po prostu kupujesz, uwydatniasz, nalewasz paliwo i cieszysz się ogniem, a także ciepłem. Dzięki kształtom i materiałom, z których jest wytwarzany świetnie imituje otwarte palenisko.

Biokominek wolnostojący ROMEO czarny TÜV posiada bezpieczny pojemnik z wkładem absorbującym, dzięki któremu w przypadku ewentualnego przewrócenia się - paliwo nie wyleje się. Samo zaś spalanie bioalkoholu następuje w oszczędniejszy sposób. Jednorazowo można wlać tylko połowę objętości wkładki, obszerniejsza liczba spowoduje iż po przechyleniu biopojemnika płyn może się wylać. Na wyposażeniu rączka regulująca do pojemnika. Dzięki szybom z czterech stron, jednocześnie zwierzęta jak i dzieci posiadają dodatkową ochronę przed paleniskiem.

Biokominek ma znak jakości TÜV, który jest dowodem że spełnia on obligatoryjne kryteria bezpieczeństwa. TÜV zagwarantuje,cykl wytwarzania wyrobu monitorowany jest poprzez ekspertów. Sama zaś produkcja realizowana jest na najwyższym poziomie technologiczno-organizacyjnym.

cechy:

  • materiał: stal nierdzewna (pojemnik na paliwo) + stal czarna malowana proszkowo, stal szlifowana (pokrywa) + szkło
  • szkło ochronne: tak
  • pojemność palnika: 1,2 (L)
  • waga: 19 (kg)
  • Gwarancja: 2 lata

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.