Menu

JUPITER czarny z certyfikatem TÜV - WYSYŁKA GRATIS

Cechy produktu

  • Producent Kratki 

Opis

dane techniczne

typ paliwa biopaliwo z biologicznego alkoholu

Waga (kg) 63,0

Materiał wykonania mdf, stal malowana proszkowo

Szerokość (cm) 98,80

Wysokość (cm) 99,35

Głębokość (cm) 35,50

certyfikat TÜV Tak

Kolor czarny

typ biokominka wolnostojący

objętość biowkładki (l) 0,75

Długość linii ognia (cm) 35

Pojemnik na paliwo (wys x szer x gł)(cm) 5,2 x 41,1 x 11,1

Przeszklenie Nie


zalety

Biokominki nie uznają ograniczeń, nie wymagają skomplikowanej instalacji ani podłączenia do przewodu kominowego, są proste w oraz w obsłudze, sprawdzą się równocześnie w przestronnym domu, jak i mniejszym mieszkaniu.

Biokominki to także doskonałe rozwiązanie na aranżację wnętrz, ponieważ bogata oferta produktów umożliwia realizację najszczególniej oryginalnych pomysłów.

Są opalane ekologicznym paliwem w postaci płynu, czego wynikiem jest prawdziwy ogień.

NATURALNE CIEPŁO

Biokominek podwyższa temperaturę nawet do kilku poziomów Celsjusza, w zależności od wysokości płomienia i wielkości wnętrza. Tworzone ciepło w 100% oddane jest do pomieszczenia, dzięki czemu biokominek może stanowić dodatkowe źródło ogrzewania.

wygodnE użytkowanIE

wystarczy wlać biopaliwo do poziomu oznaczonego w pojemniku. Realna jest regulacja i wygaszenie płomienia w dowolnym momencie. Należy pamiętać o wentylacji wnętrza w którym znajduje się biokominek.

Wolnostojący, nie wymaga montażu, do postawienia w dowolnym miejscu. Wystarczy złożyć elementy zawarte w opakowaniu zgodnie z instrukcją obsługi.

gwarancja jakości

Biokominki wytworzone są z wysokiej jakości materiałów. Cykl produkcji wykonywany jest według światowych standardów, co potwierdza uzyskanie dokumentu ISO 9001:2015.

POSTAW NA BEZPIECZEŃSTWO

proces produkcji biokominków monitorowany jest poprzez TÜV Rheinland Polska - biokominek posiada niemiecki atest bezpieczeństwa TÜV.

Pojemnik z dokumentem TÜV dopełniającą specjalną komorę, która uniemożliwia wylaniu paliwa na skutek przypadkowego przepełnienia zbiornika. Ponadto wskaźnik maksymalnego poziomu paliwa.

Wkład chłonny umieszczony wewnątrz pojemnika zniża zużycie paliwa, a także zabezpiecza przed rozlaniem biopaliwa na skutek przechylenia urządzenia.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.