Menu

Klarstein Phantasma Cube kominek na etanol stal nierdzewna

Cechy produktu

  • Producent Klarstein 

Opis

Obłaskawianie pierwotnej siły: Kominek bioetanolowy Klarstein Phantasma Cube fascynuje i urzeka otwartymi płomieniami we własnych czterech ścianach. Ulegnij czarowi pierwotnej siły, poskromionej poprzez ludzkość - płomieniom ognia.

W kominku na etanol Klarstein Phantasma Cube zostały one zamknięte w ciekawej obudowie ze stali nierdzewnej i szkła, aby w salonie móc bezpiecznie poddać się nastrojowi płonącego ogniska. Dzięki zaimplementowaniu CleanFire, ogniem bez dymu i zapachu możesz cieszyć się sam, we dwoje również z przyjaciółmi i rodziną.

Zamiast drewna albo węgla, spala się tu bioetanol, eliminując konieczność korzystania z wyciągu kominowego i paleniska. W zbiorniku palnika ze stali rdzoodpornej posiada się 1,3 litra zapewniając 4 godziny bezustannie płonącego ognia.

Zintegrowany składnik do gaszenia w dowolnej chwili usprawnia zakończenie spektaklu tańczących płomieni. Konieczne bezpieczeństwo zagwarantuje szykowna pokrywa ze stali rdzoodpornej i szkła, wyróżniająca dodatkowo grę płomieni dzięki prostym, kubistycznym kształtom i rewelacyjnie pasująca jednocześnie do tradycyjnej, jak i nowoczesnej przestrzeni mieszkalnej.

Romantycznie płonący ogień bez dymu: kominek na etanol Klarstein Phantasma Cube obudzi płomień namiętności.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.