Menu

KRATKI BIOKOMINEK ALPHA CZARNY Z CERTYFIKATEM TÜV

Cechy produktu

  • Producent KRATKI 

Opis

Biokominek dla osób zdecydowanych na urządzenie, który można umieścić na ścianie. Jego innowacyjny zarys i łatwość montażu sprawiają,nadzwyczajnie wkomponuje się́ w każde pomieszczenie.

Biokominki nie uznają ograniczeń, nie wymagają nieprzystępnej instalacji ani podłączenia do przewodu kominowego, są proste w oraz w obsłudze, sprawdzą się zarówno w przestronnym domu, jak i mniejszym mieszkaniu. Biokominki to na dodatek rewelacyjne rozwiązanie na aranżację wnętrz, ponieważ bogata oferta artykułów zezwala na realizację najmocniej oryginalnych pomysłów.

Biokominek posiada znak zgodności TÜV. Oznaczenie produktu tym znakiem jest dowodem wysokiej jakości wyrobu, a także potwierdzeniem, iż spełnia on obligatoryjne wymagania bezpieczeństwa. Ponadto znak zgodności TÜV gwarantuje, że procesy wytwarzania wyrobu monitorowane przez ekspertów TÜVRheinnland Polska, są realizowane na najwyższym poziomie techniczno-organizacyjnym.

Biokominek z bezpiecznym biopojemnikiem z atestem TÜV. Nowy bezpieczny biopojemnik z atestem TÜV dopełniającą specjalną komorę, która zapobiega wylaniu paliwa na skutek przypadkowego przepełnienia zbiornika. Na dodatek wskaźnik maksymalnego poziomu biopaliwa oraz wkład chłonny zniżający jego zużycie i zabezpieczający przed rozlaniem na skutek przechylenia urządzenia (choćby z palącym się paliwem w pojemniku). Wygaszanie płomienia w biopojemniku realizowane jest poprzez wykorzystanie ruchomej przesuwki, zamykanej przy pomocy specjalnego uchwytu dostarczonego wraz z urządzeniem. W dodatku do kompletu załączone są 2 kołki montażowe.

Sposób konstrukcji:

- naścienny: można zawiesić na ścianie przy użyciu kołków montażowych.

- narożny: można zamontować w narożniku pod każdym kątem, bez wykorzystywania dodatkowych listew montażowych.

- indywidualna zabudowa: można zamontować we wnęce lub na specjalnie zbudowanym do tego celu elemencie ozdobnym wystającym ze ściany. Dylatacja: bezpieczna odległość od ściany (1,5 cm) zezwala na obieg powietrza wokół biokominka, bez dodatkowych listew montażowych.

Gwarancja 24 miesiące.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.