Menu

KRATKI BIOKOMINEK AUGUST Z CERTYFIKATEM TÜV

Cechy produktu

  • Producent KRATKI 

Opis

Proste, wykwintne kształty oraz materiał, z którego wytworzony jest biokominek portalowy sprawia,wspaniale przypomina tradycyjny kominek.

Biokominki nie uznają ograniczeń, nie wymagają nieprzystępnej instalacji ani podłączenia do przewodu kominowego, są proste w , a także w obsłudze, sprawdzą się równocześnie w przestronnym domu, jak i mniejszym mieszkaniu. Biokominki to na dodatek wspaniałe rozwiązanie na aranżację wnętrz, ponieważ bogata oferta towarów zezwala na realizację najbardziej oryginalnych pomysłów.

Biokominek ma znak zgodności TÜV. Oznaczenie produktu tym znakiem jest dowodem wysokiej jakości wyrobu i potwierdzeniem, iż spełnia on obligatoryjne wymagania bezpieczeństwa. Ponadto znak zgodności TÜV zagwarantuje, iż procesy wytwarzania wyrobu monitorowane poprzez ekspertów TÜVRheinnland Polska, są wykonywane na najwyższym poziomie techniczno-organizacyjnym.

Biokominek z bezpiecznym biopojemnikiem z certyfikatem TÜV Nowy bezpieczny biopojemnik z certyfikatem TÜV dopełniającą specjalną komorę, która uniemożliwia wylaniu paliwa na skutek przypadkowego przepełnienia zbiornika. Jeszcze wskaźnik maksymalnego poziomu biopaliwa oraz wkład chłonny zniżający jego zużycie i zabezpieczający przed rozlaniem na skutek przechylenia urządzenia (choćby z palącym się paliwem w pojemniku). Wygaszanie płomienia w biopojemniku wykonywane jest przez użycie ruchomej przesuwki, zamykanej za pomocą specjalnego uchwytu, dostarczonego wraz z urządzeniem.

Wyposażenie biokominka (kanon):

- Pojemnik na biopaliwo: wkład absorbujący/chłonny umieszczony w biowkładce zagwarantuje bezpieczeństwo wykorzystywania biokominka i wyklucza ryzyko rozlania się paliwa, nawet w przypadku przewrócenia się pojemnika. Pojemnik na biopaliwo wykonany ze stali rdzoodpornej.

- Rączka regulująca do pojemnika.

Sposób konstrukcji:

- Wolnostojący, nie wymaga konstrukcji, do postawienia w dowolnym miejscu.

Gwarancja 24 miesiące.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.