Menu

KRATKI BIOKOMINEK DELTA 2 CZARNY VERTICAL Z CERTYFIKATEM TÜV

Cechy produktu

  • Producent KRATKI 

Opis

Biokominek o prostym i progresywnym wyglądzie, który stanowi oryginalną ozdobę każdego wnętrza. Wykwintna forma pozwala podkreślić aranżacja zarówno salonu, jak i sypialni.

Biokominki nie uznają ograniczeń, nie wymagają skomplikowanej instalacji ani podłączenia do przewodu kominowego, są proste w i w obsłudze, sprawdzą się jednocześnie w przestronnym domu, jak i mniejszym mieszkaniu. Biokominki to też świetne rozwiązanie na aranżację wnętrz, ponieważ bogata oferta artykułów pozwala na realizację najmocniej oryginalnych pomysłów.

Biokominek posiada znak zgodności TÜV. Oznaczenie produktu tym znakiem jest dowodem wysokiej jakości wyrobu i potwierdzeniem, iż spełnia on obligatoryjne wymagania bezpieczeństwa. W dodatku znak zgodności TÜV zapewnia, iż procesy wytwarzania wyrobu monitorowane poprzez ekspertów TÜVRheinnland Polska, są realizowane na najwyższym poziomie technologiczno-organizacyjnym.

Biokominek z bezpiecznym biopojemnikiem z dokumentem TÜV. Nowy bezpieczny biopojemnik z dokumentem TÜV dopełniającą specjalną komorę, która uniemożliwia wylaniu paliwa na skutek przypadkowego przepełnienia zbiornika. Ponadto wskaźnik maksymalnego poziomu biopaliwa, a także wkład chłonny zmniejszający jego zużycie i zabezpieczający przed rozlaniem na skutek przechylenia urządzenia (choćby z palącym się paliwem w pojemniku). Wygaszanie płomienia w biopojemniku wykonywane jest przez wykorzystanie ruchomej przesuwki, zamykanej za pomocą specjalnego uchwytu dostarczonego wraz z urządzeniem. Ponadto do kompletu dołączone są 2 kołki montażowe.

Sposób montażu:

- naścienny: można zawiesić na ścianie przy użyciu kołków montażowych.

- narożny: można zamontować w narożniku pod każdym kątem, bez używania dodatkowych listew montażowych.

- jednostkowa zabudowa: można zamontować we wnęce lub na specjalnie zbudowanym do tego celu elemencie dekoracyjnym wystającym ze ściany. Dylatacja: bezpieczna odległość od ściany (1,5 cm) umożliwia obieg powietrza wokół biokominka, bez dodatkowych listew montażowych.

Gwarancja 24 miesiące.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.