Menu

KRATKI BIOKOMINEK HOTEL BIAŁY Z CERTYFIKATEM TÜV

Cechy produktu

  • Producent KRATKI 

Opis

Biokominki nie uznają ograniczeń, nie wymagają niełatwej instalacji ani podłączenia do przewodu kominowego, są proste w oraz w obsłudze, sprawdzą się zarówno w przestronnym domu, jak i mniejszym mieszkaniu.

Biokominki to w dodatku genialne rozwiązanie na aranżację wnętrz, ponieważ bogata oferta produktów pozwala na realizację najbardziej oryginalnych pomysłów. Są opalane ekologicznym paliwem w postaci płynu, czego konsekwencją jest prawdziwy ogień.

NATURALNE CIEPŁO Biokominek podwyższa temperaturę choćby do kilku stopni Celsjusza, w zależności od wysokości płomienia i wielkości wnętrza. Wytwarzane ciepło w 100% oddane jest do wnętrza, dzięki czemu biokominek może stanowić dodatkowe źródło ogrzewania.

komfortowE użytkowanIE wystarczy wlać biopaliwo do poziomu oznaczonego w pojemniku. Możliwa jest regulacja i wygaszenie płomienia w dowolnym momencie. Należy pamiętać o wentylacji wnętrza w którym znajduje się biokominek.

Wolnostojący, nie wymaga konstrukcji, do postawienia w dowolnym miejscu. Starczy złożyć elementy zawarte w opakowaniu zgodnie z instrukcją obsługi. Pewność jakości Biokominki wyprodukowane są z wysokiej jakości materiałów.

cykl produkcji wykonywany jest według światowych standardów, co potwierdza uzyskanie dokumentu ISO 9001:2015. POSTAW NA BEZPIECZEŃSTWO proces produkcji biokominków monitorowany jest przez TÜV Rheinland Polska - biokominek posiada niemiecki atest bezpieczeństwa TÜV.

Pojemnik z atestem TÜV uzupełniającą specjalną komorę, która uniemożliwia wylaniu paliwa na skutek przypadkowego przepełnienia zbiornika. Jeszcze wskaźnik maksymalnego poziomu paliwa. Wkład absorpcyjny umieszczony we wnętrzu pojemnika ogranicza zużycie paliwa i zabezpiecza przed rozlaniem biopaliwa na skutek przechylenia urządzenia.

dodatkowo biokominek został wyposażony w szybę oddzielającą palenisko od pomieszczenia, co jeszcze bardziej wznosi bezpieczeństwo jego używania.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.