Menu

KRATKI BIOKOMINEK PAPA MANHATTAN

Cechy produktu

  • Producent KRATKI 

Opis

PAPA to rozwiązanie dla zdecydowanych i nie bojących się innowacyjnych kształtów osób. Zbiornik na biopaliwo ukrywa się w zagiętym fragmencie biokominka.

Biokominki nie uznają ograniczeń, nie wymagają niełatwej instalacji ani podłączenia do przewodu kominowego, są proste w i w obsłudze, sprawdzą się zarówno w przestronnym domu, jak i mniejszym mieszkaniu. Biokominki to dodatkowo nadzwyczajne rozwiązanie na aranżację wnętrz, ponieważ bogata oferta produktów zezwala na realizację najbardziej oryginalnych pomysłów.

Wyposażenie biokominka (standard):

- Pojemnik na biopaliwo: wkład absorbujący/absorpcyjny umieszczony w biowkładce zapewnia bezpieczeństwo użytkowania biokominka, a także wyklucza ryzyko rozlania się paliwa, choćby w przypadku przewrócenia się pojemnika. Pojemnik na biopaliwo wytworzony ze stali nierdzewnej.

(UWAGA!! Jednorazowo do pojemnika można wlać 50% obszerności biowkładki. Obszerniejsza liczba płynu spowoduje, iż płyn wyleje się po ewentualnym przechyleniu biopojemnika.)

- Rączka regulująca do pojemnika.

- 2 kołki montażowe.

Sposób konstrukcji:

- naścienny: można zawiesić na ścianie przy użyciu kołków montażowych.

- narożny: można zamontować w narożniku pod każdym kątem, bez wykorzystywania dodatkowych listew montażowych.

- jednostkowa zabudowa: można zamontować we wnęce lub na specjalnie zbudowanym do tego celu elemencie dekoratywnym wystającym ze ściany. Dylatacja: bezpieczna odległość od ściany (1,5 cm) umożliwia obieg powietrza wokół biokominka, bez dodatkowych listew montażowych.

Gwarancja 24 miesiące.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.