Menu

KRATKI BIOKOMINEK TANGO 4 CZARNY

Cechy produktu

  • Producent KRATKI 

Opis

Biokominki nie uznają ograniczeń, nie wymagają niełatwej instalacji ani podłączenia do przewodu kominowego, są proste w i w obsłudze, sprawdzą się zarówno w przestronnym domu, jak i mniejszym mieszkaniu.

Biokominki to jeszcze wspaniałe rozwiązanie na aranżację wnętrz, ponieważ bogata oferta produktów umożliwia realizację najbardziej oryginalnych pomysłów. Są opalane naturalnym paliwem w postaci płynu, czego efektem jest prawdziwy ogień.

NATURALNE CIEPŁO Biokominek podwyższa temperaturę nawet do kilku stopni Celsjusza, w zależności od wysokości płomienia i wielkości wnętrza. Tworzone ciepło w 100% oddane jest do pomieszczenia, dzięki temu biokominek może stanowić dopełniające źródło ogrzewania.

wygodnE użytkowanIE wystarczy wlać biopaliwo do poziomu oznaczonego w pojemniku. Możliwe jest wygaszenie płomienia w dowolnym momencie. Należy pamiętać o wentylacji pomieszczenia w którym znajduje się biokominek.

Wolnostojący, nie wymaga konstrukcji, do postawienia w dowolnym miejscu. Wystarczy złożyć części zawarte w opakowaniu zgodnie z instrukcją obsługi. Gwarancja jakości Biokominki tworzone są z wysokiej jakości tworzyw.

proces produkcji realizowany jest według światowych standardów, co potwierdza uzyskanie certyfikatu ISO 9001:2015. POSTAW NA BEZPIECZEŃSTWO cykl produkcji biokominków monitorowany jest poprzez TÜV Rheinland Polska - biokominek ma niemiecki atest bezpieczeństwa TÜV.

Pojemnik z atestem TÜV dodatkową specjalną komorę, która uniemożliwia wylaniu paliwa na skutek przypadkowego przepełnienia zbiornika. Również wskaźnik maksymalnego poziomu paliwa. Wkład absorpcyjny umieszczony we wnętrzu pojemnika zmniejsza zużycie paliwa, a także zabezpiecza przed rozlaniem biopaliwa na skutek przechylenia urządzenia.

na dodatek biokominek został wyposażony w szybę oddzielającą palenisko od wnętrza, co jeszcze bardziej unosi bezpieczeństwo jego stosowania.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.