Menu

Planika - Fire Table Mini

Cechy produktu

  • Producent Planika 

Opis

marka Planika już od 15 lat jest liderem w projektowaniu i rozpowszechnianiu kominków na świecie. Dzięki zdobytej wiedzy w dziedzinie nowoczesnych rozwiązań z wykorzystaniem ognia firma zyskała podziw w ponad 80 krajach.Początkowo produktem flagowym firmy był kominek bioetanolowy,marka aktualnie korzysta z 2 rozwiązań: kominków na etanol i na gaz.

O popularności kominków świadczyć mogą projekty prywatne i komercyjne m.in. W hotelach takich jak: Marriott, Hilton czy Kempinski przy współpracy z uznanymi architektami oraz projektantami wnętrz.Podążając za ówczesnymi trendami Planika wychodzi naprzeciw nawet . : 25 m3 -rozmiary: 900 x 600 x 420 mm (dł. X wys. X szer. )-waga: 15,8 kg Współpracujemy z oficjalnym producentem producenta Planika w Polsce. Kupując w naszym sklepie mają Państwo gwarancje zakupu oryginalnego artykułu.

Dziękujemy za zaufanie. Nie musisz się jeszcze martwić dostawą. Dbamy o bezpieczne zapakowanie towaru.Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz albo zadzwoń!tel. 660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.pl

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.