Menu

Planika - Gustav Commerce

Cechy produktu

  • Producent Planika 

Opis

firma Planika już od 15 lat jest liderem w projektowaniu i rozpowszechnianiu kominków na świecie. Dzięki zdobytej wiedzy w dziedzinie progresywnych rozwiązań z zastosowaniem ognia firma zyskała podziw w ponad 80 krajach.Początkowo produktem flagowym marki był kominek bioetanolowy,marka obecnie korzysta z 2 rozwiązań: kominków na etanol i na gaz.

O popularności kominków świadczyć mogą projekty prywatne i komercyjne m.in. W hotelach takich jak: Marriott, Hilton czy Kempinski przy współpracy z cenionymi architektami oraz projektantami wnętrz.Podążając za ówczesnymi trendami Planika wychodzi naprzeciw choćby . : 25 m3 -rozmiary: 444 x 962 mm (średnica x wysokość )-waga: 16,3 kg Współpracujemy z oficjalnym producentem firmy Planika w Polsce. Nabywając w naszym sklepie posiadają Państwo gwarancje zakupu oryginalnego towaru.

Dziękujemy za zaufanie. Nie musisz się dodatkowo martwić dostawą. Dbamy o bezpieczne zapakowanie towaru.Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz albo zadzwoń!tel. 660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.pl

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.