Menu

Planika - Gustav Gas

Cechy produktu

  • Producent Planika 

Opis

marka Planika już od 15 lat jest liderem w projektowaniu i rozpowszechnianiu kominków na świecie. Dzięki zdobytej wiedzy w dziedzinie progresywnych rozwiązań z zastosowaniem ognia marka zyskała uznanie w ponad 80 krajach.Początkowo produktem flagowym producenta był kominek bioetanolowy,firma obecnie korzysta z 2 rozwiązań: kominków na etanol oraz na gaz.

O popularności kominków świadczyć mogą projekty prywatne i komercyjne m.in. W hotelach takich jak: Marriott, Hilton czy Kempinski przy współpracy z lubianymi architektami oraz projektantami wnętrz.Podążając za ówczesnymi trendami Planika wychodzi naprzeciw choćby . Ego ofertę kominków:https://www.youtube.com/watch?v=QcSTdqhI3LI&t=5sZalety: -Bezpieczny zawór odcinający dopływ gazu w razie wywrócenia się kominka -Prawdziwy ogień bez zapachu, bez dymu, bez popiołu-Najczystszy proces spalania-Naturalne, złote płomienie-wydajny czas palenia-Nie wymaga dodatkowych instalacjiWłaściwości:-gaz-moc nominalna: 4.0 Kw-zużycie gazu: max.

0.32 kg/h-ciśnienie: 37 mbar-wymiary: 1308 x 490 x 490 mm (wys. X szer. X głęb.)-waga: 32 kg Współpracujemy z oficjalnym producentem firmy Planika w Polsce. Nabywając w naszym sklepie mają Państwo gwarancje zakupu oryginalnego artykułu.

Dziękujemy za zaufanie. Nie musisz się również martwić dostawą. Dbamy o bezpieczne zapakowanie towaru.Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz albo zadzwoń!tel. 660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.pl

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.