Menu

SIERRA czarny z certyfikatem TÜV

Cechy produktu

  • Producent kratki.pl Marek Bal 

Opis

Biokominki nie uznają ograniczeń, nie wymagają nieprzystępnej instalacji ani podłączenia do przewodu kominowego, są proste w , a także w obsłudze, sprawdzą się równocześnie w przestronnym domu, jak i mniejszym mieszkaniu.

Biokominki to również nieprzeciętne rozwiązanie na aranżację wnętrz, ponieważ bogata oferta produktów zezwala na realizację najistotniej oryginalnych pomysłów. Są opalane organicznym paliwem w postaci płynu, czego skutkiem jest prawdziwy ogień.

NATURALNE CIEPŁO Biokominek podciąga temperaturę nawet do kilku poziomów Celsjusza, w zależności od wysokości płomienia i wielkości wnętrza. Wytworzone ciepło w 100% oddane jest do pomieszczenia, dzięki czemu biokominek może stanowić dodatkowe źródło ogrzewania.

wygodnE używanIE starczy wlać biopaliwo do poziomu oznaczonego w pojemniku. Realna jest regulacja i wygaszenie płomienia w dowolnym momencie. Należy pamiętać o wentylacji pomieszczenia w którym znajduje się biokominek.

Wolnostojący, nie wymaga montażu, do postawienia w dowolnym miejscu. Wystarczy złożyć komponenty zawarte w opakowaniu zgodnie z instrukcją obsługi. Gwarancja jakości Biokominki wyprodukowane są z wysokiej jakości materiałów.

proces produkcji realizowany jest według światowych standardów, co potwierdza uzyskanie dokumentu ISO 9001:2015. POSTAW NA BEZPIECZEŃSTWO proces produkcji biokominków monitorowany jest poprzez TÜV Rheinland Polska - biokominek ma niemiecki dokument bezpieczeństwa TÜV.

Pojemnik z certyfikatem TÜV dodatkową specjalną komorę, która zapobiega wylaniu paliwa na skutek przypadkowego przepełnienia zbiornika. Także wskaźnik maksymalnego poziomu paliwa. Wkład chłonny umieszczony wewnątrz pojemnika zmniejsza zużycie paliwa, a także zabezpiecza przed rozlaniem biopaliwa na skutek przechylenia urządzenia.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.