Menu

VIRGO czarny z certyfikatem TÜV - WYSYŁKA GRATIS

Cechy produktu

  • Producent Kratki 

Opis

informacje technologiczne

wariant paliwa biopaliwo z biologicznego alkoholu

Waga (kg) 72,0

Materiał wykonania mdf, stal malowana proszkowo

Szerokość (cm) 113,00

Wysokość (cm) 97,70

Głębokość (cm) 33,90

atest TÜV Tak

Kolor czarny

typ biokominka wolnostojący

objętość biowkładki (l) 0,75

Długość linii ognia (cm) 35

Pojemnik na paliwo (wys x szer x gł)(cm) 5,2 x 41,1 x 11,1

Przeszklenie Nie


mocne strony

Biokominki nie uznają ograniczeń, nie wymagają trudnej instalacji ani podłączenia do przewodu kominowego, są proste w , a także w obsłudze, sprawdzą się równocześnie w przestronnym domu, jak i mniejszym mieszkaniu.

Biokominki to jeszcze doskonałe rozwiązanie na aranżację wnętrz, ponieważ bogata oferta produktów zezwala na realizację najszczególniej oryginalnych pomysłów.

Są opalane organicznym paliwem w postaci płynu, czego efektem jest prawdziwy ogień.

NATURALNE CIEPŁO

Biokominek podwyższa temperaturę nawet do kilku stopni Celsjusza, w zależności od wysokości płomienia i wielkości wnętrza. Produkowane ciepło w 100% oddane jest do wnętrza, dzięki czemu biokominek może stanowić dodatkowe źródło ogrzewania.

wygodnE stosowanIE

starczy wlać biopaliwo do poziomu oznaczonego w pojemniku. Realna jest regulacja i wygaszenie płomienia w dowolnym momencie. Należy pamiętać o wentylacji pomieszczenia w którym znajduje się biokominek.

Wolnostojący, nie wymaga konstrukcji, do postawienia w dowolnym miejscu. Wystarczy złożyć komponenty zawarte w opakowaniu zgodnie z instrukcją obsługi.

pewność jakości

Biokominki wytworzone są z wysokiej jakości tworzyw. Proces produkcji realizowany jest według światowych standardów, co potwierdza uzyskanie dokumentu ISO 9001:2015.

POSTAW NA BEZPIECZEŃSTWO

proces produkcji biokominków monitorowany jest przez TÜV Rheinland Polska - biokominek posiada niemiecki certyfikat bezpieczeństwa TÜV.

Pojemnik z dokumentem TÜV uzupełniającą specjalną komorę, która zapobiega wylaniu paliwa na skutek przypadkowego przepełnienia zbiornika. Jeszcze wskaźnik maksymalnego poziomu paliwa.

Wkład chłonny umieszczony wewnątrz pojemnika zniża zużycie paliwa oraz zabezpiecza przed rozlaniem biopaliwa na skutek przechylenia urządzenia.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.