Menu

Biurko regulowane Ergodesk Bologna z nadstawką - Brązowy

Cechy produktu

  • Producent Ergodesk 

Opis

Specyfikacja biurka Bologna: ergonomia, regulacja i wykończenie pozwala korzystać z biurka Ergodesk jednocześnie poprzez dużo lat, jak i przez osoby w najróżniejszym wieku – największa wygodę zapewnia dzieciom i dorosłym w przedziale wzrostu od 115 do 175 cm, wygodę użytkowania zapewnia antypoślizgowa podkładka i regulacja pochylenia blatu do 60 poziomów, dodatkowa nadstawka powoduje, że wszystkie potrzebne do nauki pomoce są zawsze pod ręką, dostępna jest wielka gama kolorów, długowieczność zastosowane w produkcji materiały, m.in.

nad wyraz trwała stal węglowa. Właściwości typowe: Całkowite rozmiary blatu: 120*67,5 cm rozmiary pochylanej części: 80*42 cm wymiary nieruchomej części: 40*42 cm Wysokość blatu: 58-78 cm Pochylenie blatu: od 0 do 60 stopni Waga: 47,75 kg dostępne barwy: niebieski brązowy, różowy, Meble są w pełni naturalne, a tym samym w 100% bezpieczne, co zagwarantuje ich zaimplementowana w ich produkcji gatunkowa płyta MDF klasy E-1.

Możemy więc być zupełnie spokojni o dziecko. Wysokość blatu jest regulowana bezstopniowo za pomocą wysokotechnologicznego dyferencjalnego mechanizmu albo podnośnika. Regulacja jest całkowicie bezpieczna i na tyle nieskomplikowana, że może ją wykonać dziecko.

Kąt nachylenia blatu biurka możliwy jest do regulowania przy pomocy dwóch mechanizmów – dyferencjalnego albo podnośnika Meble są perfekcyjne dla dzieci w przedziale wzrostu od 115 do 175 cm. W nodze stołu umieszczono wskaźnik wzrostu ułatwiający optymalne ustawienie.

Meble rosnące wraz z dzieckiem wytwarzane są zgodnie z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami dekoratorskimi, najchętniej wykorzystywanymi w produkcji mebli szkolnych i dziecięcych. Wysoka jakość oraz absolutne bezpieczeństwo są potwierdzone na najważniejszymi dokumentami ISO9001 i SGS.

BIURKO regulowanE przeznaczonE DLA DZIECI O WZROŚCIE OD 115 do 175 CM

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.