Menu

Biurko regulowane Ergodesk Bologna z nadstawką - Brązowy

Cechy produktu

  • Producent Ergodesk 

Opis

Biurko, które „rośnie” Ergodesk Bologna to mebel z najwyższej półki, który stanie na wysokości zadania dla każdego – jednocześnie dla dziecka, nastolatka, jak i osoby dorosłej. Jego atutem jest bowiem to, że „rośnie” wraz z dzieckiem.

dzięki czemu nie trzeba go wymieniać i może służyć przez sporo lat. Nadzwyczajnie nadaje się dla osób od 115 cm do 175 cm wzrostu. Na nodze stołu został umieszczony specjalny wskaźnik, żeby łatwiej było zespoić mebel do osoby, która z niego korzysta.

regulowany blat Biurko Ergodesk Bologna akcentuje się na tle innych głównie nieszablonowym kształtem. Ma dwa blaty, z czego jeden jest ruchomy (regulacja pochylenia wynosi 60 poziomów), dzięki czemu można go regulować według swych jednostkowych potrzeb.

Do tego ma antypoślizgową podkładkę, więc nic się z niego nie zsuwa. Blat można komfortowo i łatwo regulować przy użyciu wysokotechnologicznego dyferencjalnego mechanizmu bądź podnośnika. Nadstawka z półkami i szufladkami Po bokach biurka wyszukamy przegródki np.

na dokumenty. Do tego mamy dwie szufladki, a także dwie półki – jedną długą i jedną krótką. Z przodu odnajdziemy wysuwaną szufladkę z licznymi przegródkami oraz specjalnym miejscem na kubek. Dzięki temu nie musimy obawiać się, że kawa bądź herbata nam się wyleje w trakcie pracy bądź nauki.

Uniwersalny kształt Biurko Ergodesk ma też uniwersalny zarys, który wkomponuje się w każde wnętrze. Mebel jest zgrabny, więc spełni oczekiwania nawet w przypadku niewielkich pomieszczeń. Do wyboru są rozmaite rodzaje kolorystyczne – biel połączona z różem bądź błękitem (perfekcyjna sugestia do pokoju dziecięcego) oraz szarość z naturalnym drewnem.

Specyfikacja biurka Bologna: ergonomia, regulacja i wykończenie pozwala korzystać z biurka Ergodesk zarówno poprzez mnóstwo lat, jak i przez osoby w zróżnicowanym wieku – największa wygodę gwarantuje dzieciom i dorosłym w przedziale wzrostu od 115 do 175 cm, wygodę używania zagwarantuje antypoślizgowa podkładka i regulacja pochylenia blatu do 60 poziomów, dodatkowa nadstawka powoduje, iż wszystkie konieczne do nauki pomoce są za każdym razem pod ręką, dostępna jest wielka gama barw, długowieczność zaimplementowane w produkowaniu materiały, m.in.

nad wyraz trwała stal węglowa. Właściwości standardowe: Całkowite rozmiary blatu: 120*67,5 cm wymiary pochylanej części: 80*42 cm wymiary nieruchomej części: 40*42 cm Wysokość blatu: 58-76,8 cm Pochylenie blatu: od 0 do 60 poziomów Waga: 47,75 kg dostępne odcienie: niebieski i różowy Bologna NEW – odcień brązowy – przystępność za około 30 dni.

W dostawie Meble są w pełni naturalne, a tym samym w 100% bezpieczne, co zapewnia ich zastosowana w ich produkcji wysokogatunkowa płyta naturalna MDF klasy E-0. Możemy więc być zupełnie spokojni o dziecko.

Wysokość blatu jest dostosowywana bezstopniowo za pomocą wysokotechnologicznego dyferencjalnego mechanizmu lub podnośnika. Regulacja jest w pełni bezpieczna i na tyle nieskomplikowana, że może ją wykonać dziecko.

Kąt nachylenia blatu biurka realny jest do dostosowywania za pomocą dwóch mechanizmów – dyferencjalnego albo podnośnika Meble są doskonałe dla dzieci w przedziale wzrostu od 115 do 175 cm. W nodze stołu umieszczono wskaźnik wzrostu upraszczający adekwatne ustawienie.

Meble rosnące wraz z dzieckiem tworzone są zgodnie z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami dekoratorskimi, najchętniej wykorzystywanymi w tworzeniu mebli szkolnych i dziecięcych. Wysoka jakość , a także absolutne bezpieczeństwo są potwierdzone na najważniejszymi certyfikatami ISO9001 i SGS.

BIURKO dostosowywanE dedykowanE DLA DZIECI O WZROŚCIE OD 115 do 175 CM zalety Biurka Ergodesk Bologna: doskonale nadaje się dla dzieci i dorosłych w przedziale wzrostu od 115 do 175 cm wzrostu Możliwość pochylenia głównego blatu do 60 poziomów przeciwpoślizgowa podkładka, która zapewnia, iż nic się nie będzie zsuwało z blatu nadstawka z szufladkami i półkami, w których można schować np.

dokumenty wysokiej jakości, ekologiczne materiały, z których zrobiono biurko uniwersalny kształt, dzięki temu biurko pasuje do każdego wnętrza możliwość wyboru różnych odcieni

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.