Menu

Biurko regulowane Ergodesk RIFFORMA z półką

Opis

Żyjemy w czasach, w których nie musimy już przystosowywać swojej charakterystyki pracy do mebli użytkowych. Dzisiaj to meble może genialnie dopasować do tego, jak chcemy pracować w danym momencie. Design Ergodesk RIFFORMA jest przedmiotem, który wychodzi naprzeciw pragnień wymagających klientów.

Jeżeli nie znalazłeś do tej pory biurka, przy którym twoje dziecko mogłoby odpoczywać równocześnie wykonując obowiązki szkolne – to wspaniale trafiłeś! To biurko pozostanie z nim na długie lata nauki i zbrata się do szybkości wzrostu twojej pociechy.

Ergonomia Biurko zrealizowane jest w taki sposób, by zapewniało maksymalną ilość udogodnień przy jak najmniejszej powierzchni. Dzięki temu Twoje biurko może dzisiaj wyśmienicie przypasować się do wymagań, jakim musisz sprostać podczas powszednich wyzwań.

Bez względu na to w jakiej pozycji chcesz pracować, czy w jakiej pozycji chciałbyś ustawić blat. Dzisiaj możesz mieć pewność, iż przedmiot możesz w pełni przystosować do swych wymagań nie marnując na powierzchni użytkowej!

Udogodnienia Biurko posiada szereg udogodnień nie tylko w postaci regulacji wysokości i nachylenia powierzchni roboczej. W wersji z piórnikami, na przestrzeni blatu został naniesiony szereg schowków, które możesz genialnie użyć podczas pracy na przechowywanie podręcznych narzędzi!

Udogodnienia w postaci schowków znajdują się po obu stronach powierzchni roboczej, dzięki temu możesz korzystać z nich bez przeszkód bez znaczenia która twoja ręka jest dominująca! Bezpieczeństwo Ergodesk RIFFORMA zaprojektowane w taki sposób, żeby przy regulacji parametrów zachować bezpieczeństwo dla użytkownika i domowników.

dzięki temu regulator gazowy i dźwignia bezstopniowa zapewni nadzwyczajne przypasowanie do Twoich wymagań zachowując komfort i bezpieczeństwo jego używania. Każdy z nas marzy o przedmiotach, które będą uniwersalne.

Szczytem naszych pragnień są te, które możemy perfekcyjnie dopasować do stojących przed nami pragnień. Istotne jest dla nas także to, aby były one bezpieczne jednocześnie dla nas, jak i innych. Nikt z nas nie obrazi się także, jeżeli taki przedmiot będzie posiadał szereg udogodnień dla korzystających z niego specjalistów… starannie na takie oczekiwania odpowiada Ergodesk RIFFORMA!

zaimplementowany design biurka pozwala na rewelacyjne wkomponowanie się w przestrzeń każdego pomieszczenia. Dzięki zaimplementowaniu minimalistycznego designu, biurko zajmuje tyle przestrzeni ile jest to potrzebne,komfortowo korzystać z przestrzennej powierzchni roboczej.

na dodatek przestrzeń robocza podzielona jest na dwie sfery. Pierwszą sferą jest regulowana przestrzeń użytkowa, którą dowolnie możesz ustawić wedle swych wymagań i upodobań. Drugą sferą jest nieregulowana przestrzeń, która genialnie stanie na wysokości zadania jako podstawa pod monitor, czyelementy dekoracyjne wnętrza.

Biurko RIFFORMA wychodzi naprzeciw wszystkim twoich oczekiwaniom względem mebli użytkowych. Dzięki postępowym rozwiązaniom i zmyślnemu projektowi, twój pokój może zyskać przedmiot, który pozwoli ci stawiać czoła rutynowym obowiązkom i realizować swoje pasje na zupełnie nowym poziomie!

detale Kraj: Chiny Regulacja blatu: wysokość i kąt Mechanizm regulacji nachylenia blatu: Od 0 ° do 55 ° (podnośnik gazowy) Mechanizm regulacji wysokości blatu: Bezstopniowy z uchwytem od 54 do 81 cm rozmiar całego blatu (szer.

X gł.): 100 x 70 cm Przechylany wymiar blatu (szer. X gł.): 74 x 50 cm Grubość blatu: 18 mm wymiar szuflady (szer. X głęb.): 75 x 32 cm Zaprojektowany dla wzrostu: 110 – 180 cm kolor blatu: Biały kolor ramki: szary biały Materiał blatu: Płyta wiórowa obecność szuflady: Tak dostępność półki na zawiasach: Tak Wsparcie dla książek: Tak Obsadzanie stołu lampą: Downlight TL11S Gwarancja: 2 lata, obsługa poprzez 5 lat To właśnie uniwersalne przedmioty z szeregiem zastosowań mogą w niewyobrażalny dotąd sposób przystosować się do twoich oczekiwać.

Zamów już dzisiaj i daj się zaskoczyć!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.