Menu

Biurko regulowane Ergodesk Torino z nadstawką - Brązowy

Cechy produktu

  • Producent Ergodesk 

Opis

Charakterystyka biurka Ergodesk Torino z nadstawką: nadstawka pełni rolę półki sprawiając, iż dziecko wszystko ma pod ręką, na blacie biurka zamontowana jest podkładka przeciwpoślizgowa, dodatkowa sekcja boczna ułatwia przechowywanie tworzyw biurowych, z boku zamontowany jest haczyk do wieszania plecaka, regulacja wysokości blatu pozwala na ustawienie go od 58 do 78 cm od podłogi (wysokość adekwatna dla osób o wzroście od 125 do 175 cm), regulacja nachylenia blatu pozwala dowolnie przystosować go do pożądanych czynności, został on wytwarzany z bezpiecznej i naturalnej płyty MDF klasy E1, biurko jest szczególnie wytrzymałe m.in.

dzięki elementom spajającym stworzonym ze stali węglowej. Charakterystyka artykułu: Całkowite rozmiary blatu: 120×67 cm wymiary pochylanej części: 80×42 cm rozmiary nieruchomej części: 40×42 cm Wysokość blatu: 58-78 cm Pochylenie blatu: od 0 do 60 stopni Waga: 43 kg dostępne odcienie: niebieski, różowy, brązowy Meble są w pełni naturalne, a tym samym w 100% bezpieczne, co zapewnia ich zaimplementowana w ich produkcji wysokojakościowa płyta MDF klasy E-1.

Możemy więc być zupełnie spokojni o dziecko. Wysokość blatu jest regulowana bezstopniowo za pomocą wysokotechnologicznego dyferencjalnego mechanizmu albo podnośnika. Regulacja jest kompletnie bezpieczna i na tyle przystępna, że może ją wykonać dziecko.

Kąt nachylenia blatu biurka realny jest do regulowania przy pomocy dwóch mechanizmów Meble są znakomite dla dzieci w przedziale wzrostu od 115 do 175 cm. W nodze stołu umieszczono wskaźnik wzrostu ułatwiający stosowne ustawienie.

Meble rosnące wraz z dzieckiem wytwarzane są zgodnie z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami dekoratorskimi, najchętniej stosowanymi w tworzeniu mebli szkolnych i dziecięcych. Wysoka jakość , a także absolutne bezpieczeństwo są potwierdzone na najważniejszymi atestami ISO9001 i SGS.

BIURKO regulowanE dedykowanE DLA DZIECI O WZROŚCIE OD 115 do 175 CM

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.