Menu

Funkcjonalna i precyzyjna bindownica do oprawy grzbietem drutowym 3:1 przeznaczona do pracy w biurze - Autoryzowana dystrybucja - Szybka dostawa - Tel.(34)366-72-72 - sklep@solokolos.pl

Opis

Bindownica Fellowes Quasar Wire + przesyłka kurierem gratis Bindownica do oprawy grzbietem drutowym 3:1 przeznaczona do pracy w biurze. Jednorazowo dziurkuje do 15 kartek papieru A4 80g/m2, może oprawiać dokumenty o grubości do 130 arkuszy, maksymalna średnica grzbietu 14 mm.

poręczna. System dziurkowania pionowego pozwala na niezależne dziurkowanie i nakładanie dokumentów na grzbiet, ułatwia i przyspiesza czas oprawy. Poręczna. Specjalna szuflada do przechowywania grzbietów z wbudowany opatentowanym systemem mierzenia grubości dokumentów i doboru grzbietu.

precyzyjna. Wyśrodkowanie przy pomocy pokrętła zezwala na staranne ustawienie linii dziurkowania. Nietrudna w konserwacji. Okienko do sprawdzenia zapełnienia szuflady i system otwarcia boku przy zbyt znacznej ilości ścinków w szufladzie.

Dźwignia obustronna usprawnia dziurkowanie. W komplecie zestaw na 20 opraw. 2 lata gwarancji na urządzenie. Wykorzystanie: przeciętne biuro rodzaj grzbietu: drutowy 3:1 Format bindowania: A4 liczba jednorazowo dziurkowanych kartek: 15 liczba jednorazowo oprawianych kartek: 130 Maksymalna średnica grzbietu: 14 mm Gwarancja na urządzenie: 2 lata Pionowy system dziurkowania: tak Punkty podparcia: tak Szuflada na grzbiety: tak Miarka doboru grzbietu: tak Wyśrodkowanie linii dziurkowania: tak Szuflada na ścinki: tak Waga: 7,38 kg wymiary: 470 x 412 x 132 mm Numer katalogowy: 5224101 Producent: Fellowes Akcesoria do oprawy: Grzbiety drutowe Folia do bindowania Okładki do bindowania Akcesoria do kalendarzy: Zawieszki do kalendarzy Zaokrąglacze narożników Opinie o bindownicy Fellowes Quasar Wire.

Paweł | 27 lutego 2014 | 09:44 Ocena: 4.0 / 5 Opinia: dobry solidny towar za przyzwoitą cenę zalety: -- Wady: -- Rex | 18 kwietnia 2013 | 20:15 Ocena: 4.0 / 5 Opinia: pod każdym względem spełnia moje wymagania, jeden mankament - brak uchwytu do przenoszenia w pozycji pionowej, w której to pozycji otwiera się też pokrywa zalety: łatwość obsługi |

estetyczne wykonanie Wady: -- Nie wiesz jaki sprzęt do bindowania wybrać? Zadzwoń lub napisz do nas a postaramy się dobrać odpowiednią bindownicę do Twoich potrzeb. Tel. (34) 366-72-72 Email: sklep@solokolos.pl

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.