Menu

Brother MFC-T910

Cechy produktu

  • Producent Brother 
  • Maksymalny format nośnika A4 

Opis

MFC-T910DW InkBenefit Plus - bezprzewodowe urządzenie atramentowe '4 w 1'

Kolorowe atramentowe urządzenie wielofunkcyjne A4 pracujące w sieci bezprzewodowej z zaimplementowanym systemem pojemników do napełniania tuszem.
Urządzenie MFC-T910DW stanowi znakomite rozwiązanie dla domu albo niewiele znaczącego biura, gdzie przydatne są funkcje drukowania, kopiowania, skanowania i faksowania. Model zastosowany system pojemników do napełniania tuszem. Dzięki ich wysokiej sprawności, możesz stanowczo zniżyć koszty druku. Co więcej, dzięki funkcji automatycznego druku dwustronnego będziesz mógł także oszczędzać papier.

Kluczowe parametry
- Drukowanie, kopiowanie, skanowanie, faksowanie
- Skanuj i kopiuj wielostronne dokumenty przy pomocy automatycznego podajnika dokumentów (ADF)
- Sieć bezprzewodowa i łączność przenośna
- Drukuj do 6500 stron monochromatycznych i 5000 kolorowych z super wysokowydajnymi pojemnikami z atramentem
- prędkość druku w mono do 12 ipm / w odcieniu do 10 ipm
- Rozdzielczość druku do 6000 x 1200 dpi

Druk, kopia, skan i faks
dokładne wydruki, widoczne kopie i skany w wysokiej rozdzielczości czynią urządzenie MFC-T910DW idealnym i wszechstronnym produktem do pracy w śladowym biurze.

Szereg opcji komunikacji z urządzeniem

MFC-T910DW pozostało zaprojektowane z myślą o wygodzie stosowania. Umożliwia szybkie i nietrudne drukowanie z sprzętów przenośnych, a dzięki obsłudze sieci bezprzewodowej użytkownik nie musi przebywać w tym samym pomieszczeniu co urządzenie.

komfortowa obsługa papieru
Możliwość wykonywania rozmaitych zadań w domu albo znikomym biurze jest wyjątkowo ważna. Właśnie dlatego urządzenie MFC-T910DW wzbogaciliśmy o dodatkowe opcje obsługi papieru. Model ma pojemny standardowy podajnik na 150 arkuszy dzięki czemu możesz rzadziej uzupełniać papier. Co więcej, dzięki samoczynnemu podajnikowi dokumentów na 20 arkuszy można kopiować lub skanować dokumenty bez konieczności ręcznego podawania stron po kolei. Urządzenie jeszcze dodatkowy wielofunkcyjny podajnik na 80 arkuszy.

intuicyjny ekran
Urządzenie pozostało zaprojektowane z myślą o wygodzie używania, dlatego przystępny w obsłudze panel sterowania umieszczony na barwnym wyświetlaczu LCD o przekątnej 4,5 cm.

Oszczędzaj tusz i zniżaj koszty
System prędkiego i prostego napełniania pojemników tuszem, zezwala na drukowanie pokaźnych ilości dokumentów przy niskim koszcie wydruku pojedynczej strony. Razem z modelem MFC-T910DW otrzymasz 2 butelki z czarnym tuszem (każda o efektywności do 6500 stron) i po 1 butelce z koloru cyjan, magenta i żółty (każda o produktywności do 5000 stron).
Materiały eksploatacyjne Brother wyśmienicie współpracują z Twoim sprzętem. Wykorzystywanie oryginalnego atramentu producenta Brother zapewni wydruki najlepszej jakości, zachowa wydajność drukarki i pozwoli zaoszczędzić pieniądze.


Materiały eksploatacyjne oryginalne

Papier Brother
- BP71GLA: błyszczący papier fotograficzny A4, 20 arkuszy
- BP71GLP: lśniący papier fotograficzny 10x15 cm, 20/50 arkuszy
- BP60MA: A4, matowy papier do drukarek atramentowych, 25 arkuszy
- BP60PA: papier do drukarek atramentowych A4, 250 arkuszy

Wkłady atramentowe o wielkiej produktywności
- Czarny: BTD60BK do 6500 stron
- Cyan/Magenta/Żółty: BT-5000 C/M/Y - do 5000 stron


efektywność mat. Eksploatacyjnych

Wkłady atramentowe
- BTD60BK do 6500 stron
- BT-5000 C/M/Y - do 5000 stron


Pozostałe atrybuty

- Połączenia mobilne: Brother iPrint&Scan Mobile, Google Could Print, 2.0, Apple - Airprint, Brother Print Service Plugin, Mopria
- Poziom hałasu: 50dBA
- Bezpieczeństwo sieci bezprzewodowej: WEP 64/128 bit, WPA-PSK (TKIP/AES), WPA2-PSK (AES)
- załączone oprogramowanie - Mac: iPrint&Scan
- załączone oprogramowanie - Windows: Brother ControlCenter4, Nuance Paperport 14, iPrint&Scan

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.