Menu

Kyocera ECOSYS M2530dn

Cechy produktu

  • Producent Kyocera 
  • Praca w sieci tak 
  • Pobór mocy 431 W
  • Rozdzielczość druku 1800 x 600 dpi
  • Prędkość druku czerń 30 str/min

Opis

fachowe wielozadaniowe urządzenie na którym możesz polegać - Drukowanie z prędkością 30 stron na minutę w formacie A4 - Czas pierwszej kopii: 6,9 sekund - nietrudny w obsłudze 5-liniowy wyświetlacz LCD - Funkcja drukowania, kopiowania, skanowania w standardzie - Moduł dupleksu by oszczędzać papier przez druk i kopiowanie dwustronne - 50-kartkowy podajnik oryginałów aby łatwiej skanować dwustronne materiały - przystępne kopiowanie dowodów i kart identyfikacyjnych na jednej stronie kartki - istotnie niskie koszty druku w swojej klasie nowe kompaktowe urządzenia wielofunkcyjne A4 mogą rozszerzyć skuteczność Twojego biura. Urządzenia drukują i kopiują z szybkością 30 stron na minutę, przy czasie wymogi na pierwszą stronę wynoszącą wyłącznie 6 sekund. Szeroka pojemność podajnika oryginałów umożliwia dwustronne skanowanie. Szybki i przystępny dostęp do wszelkich niezbędnych funkcji urządzenia gwarantuje dodatkowo 5-liniowy wyświetlacz LCD.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.