Menu

12 Dyscyplin doskonałego przywództwa (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788377465172 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Peter Chee|Brian Tracy 
  • Wydawnictwo MT Biznes 
  • Ilość stron 224 
  • Rok wydania 2014 

Opis

Opanuj 12 dyscyplin mocnego przywództwa i poprowadź swoją organizację do wielkości
Zapewne wszyscy słyszeliśmy kiedyś określenie urodzony przywódca. Eksperci w dziedzinie przywództwa Brian Tracy i doktor Peter Chee obalają mit, iż każdy urodził albo nie urodził się przywódcą, iż przywództwo jest talentem danym jednym, a nie danym innym i by być przywódcą sprawnym, trzeba mieć go w genach.
Autorzy przekonują, że wielcy przywódcy są ukształtowani, a nie urodzeni. Każdy posiada zdolność kształtowania siebie na taką osobę, która umożliwi innym sięganie do ich najwyższego potencjału i która będzie ich podciągała na duchu.
W książce 12 dyscyplin nieprzeciętnego przywództwa autorzy pokazują skrupulatnie, w jaki sposób to osiągnąć.
Wszystko zaczyna się od dyscypliny. W tej pionierskiej książce autorzy rozkładają wybitne przywództwo na dwanaście dyscyplin, między innymi takich jak:
• Jasność co do tego, kim jesteś, dokąd zmierzasz i jak tam dotrzeć
• Kontrola zbuduj i rozwiń swoje poczucie osobistej odpowiedzialności i samokontroli
• Charakter poświęć się gorliwemu budowaniu zaufania przez uczciwość i prawość
• Kompetencje zaangażuj się w bezustanne doskonalenie i uczenie się
• Troska ponieważ, gdy troszczysz się o ludzi, twoi ludzie troszczą się o budowanie świetnych relacji w pracy
• Odwaga wyjście ze strefy komfortu, aby wprowadzać zmiany i podejmować nieprzystępne decyzje Po kolei, jedna po drugiej. Nie staraj się robić wszelkiego naraz. Wybierz jedną dyscyplinę i żyj według jej zasad do czasu, aż nie stanie się nawykiem odzwierciedlającym rewelacyjne jej opanowanie.
Przeczytaj ten ergonomiczny, inspirujący przewodnik, a z każdym dniem będziesz wykonywał coraz to nowy krok wiodący do celu, aż staniesz się wysoce sprawnym przywódcą.
Brian Tracy jest założycielem marki Brian Tracy International i autorem prawie 40 książek publikowanych w 38 językach i wielu bestsellerów takich jak Psychologia sprzedaży czy A dzisiaj stwórz obfita firmę. Jest ponadto autorem i narratorem ponad 50 słuchowisk i programów filmowych.
Dr Peter Chee jest prezesem i dyrektorem generalnym marki ITD. World z ponad 26-letnim doświadczeniem w szkoleniu i rozwijaniu przywódców z ponad 80 krajów. Pełni funkcję Chief Mentor Coach i jest głównym trenerem w programach Jacka Canfielda i Johna Maxwella, twórcą modelu SCM (Situational Coaching Model), współautorem książek Coaching for Breakthrough Success (z Jackiem Canfieldem) czy Becoming an Effective Mentoring Leader (z doktorem Williamem Rothwellem).

Podtytuł: W jaki sposób przywódcy osiągają wybitne rezultaty
Tytuł oryginału: 12 Disciplines of Leadership Excellence: How Leaders Achieve Sustainable High Performance
ISBN: 9788377465172
Kod paskowy: 9788377465172
Autorzy: Tracy Brian, Chee Peter
Wydanie: 1
Rok wydania: 2014
Kod wydawcy: 30294
Miejscowość: Warszawa
ilość stron: 224
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
PKWiU: 58.11.1
Format: 15.8x23.2
Głębokość (mm): 13
Waga: 0.365
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.