Menu

153 sceny filmowe z życia korporacji (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788380870598 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Rafał Żak 
  • Wydawnictwo Wydawnictwo MT Biznes 
  • Ilość stron 248 
  • Rok wydania 2016 

Opis

Życie w korporacji to nie bułka z masłem ? wiedzą o tym wszyscy, nie tylko ci, którzy mieli okazję sprawdzić fakty na własnej skórze. Logika działania w takich firmach bije szczyty absurdu, pracownicy są poniżani, użytkowani intelektualnie, a niekompetentni menedżerowie usiłują zwalić na wszelkich wokół winę za swoje porażki?
Skąd o tym wiemy? Z kultury masowej. Właśnie taki obraz przekazują nam media: nieprzemijalny Dilbert, seriale ? Camera Cafe, The Office, Mad Man ?, a także kasowe filmy w rodzaju Wall Street, Sprzedawców albo Wilka z Wall Street.
W tej książce znajdziesz 153 fantastyczne sceny filmowe, pokazujące życie korporacyjne w różnych odsłonach. Zobaczysz, jak krzywe medialne zwierciadło odbija szefów i podwładnych, procesy rekrutacji i zwalniania, wyjazdy integracyjne i flirty biurowe. Wraz z autorem przypomnisz sobie, jak działa broniczny syndrom kubikowy, dlaczego szkolenia są wdzięcznym obiektem drwin i skąd biorą się w środkufirmowe wojny pomiędzy różnorodnymi grupami interesów. Będziesz się rewelacyjnie bawić, a przy okazji uświadomisz sobie, iż rzeczywistość filmowa nie za każdym razem pokrywa się z codziennym doświadczeniem?
Rafał Żak ? zajmuje się rozwojem ludzi i organizacji jako trener, mówca, coach i autor tekstów. Nieco bezczelnie twierdzi, że umie wyodrębnić różnicę pomiędzy rozwojem, który ma sens, a rozwojem, który jest celem samym w sobie.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.